Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lecsereljem az iPhone 7 Plust...

Lecsereljem az iPhone 7 Plust iPhone Xre vagy Macbook Prot vegyek?

Figyelt kérdés

Osszegyujtottem 450k-t, es vagy iPhone X-et vagy Macbook Prot szeretnek venni a keretbol, de nem tudom, megis melyiket kene.

A mostani telefonommal semmi gondom, egesz jol megvagyok vele, de az iPhone X nagyon tetszik nekem az ujitasai miatt.

Van jelenleg egy laptopom is, viszont az mar vagy 5 eves. A hang megy el rajta neha, es emiatt vagyok dilemmaban, hogy inkabb Macbook Pro-t vegyek. Voltam mar szervizbe ketszer (kulonbozohoz), de csak fel, meg 1 honapig volt eleg, amit csinaltak vele :( 20.000 forintot fizettem egyszer az egyiknel, masiknal 12 volt, ha jol emlekszem, es nincs kedvem ezt ismetelgetni havonta, inkabb vennek egy komoly laptopot, ami nem adja meg magat random 5 ev mulva.

Annyira sokat nem hasznalom, de mivel egyetemre szeretnek jarni jovore, ezert oda gondolom jol jon egy ilyen kaliberu laptop.

Szerintetek melyiket kene vennem? Megerne egyaltalan lecserelni a 7 Plust Xre? Olyan 3-4 evig szeretnem, ha laggmentes lenne a telefonom.

Koszi a valaszokat! :)


2018. márc. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megette a fene , ha már a 7 plust is le kell cserélni.
2018. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még 2015-ben vettem egy Sony Z1 Compactot, azóta azt használom. Minden szükségletemet maradéktalanul kielégíti.


450 ezer forinthoz ha még raksz egy kicsit, tudsz venni egy autót is. Bár semmi közöm hozzá, hogy mit csinálsz a pénzeddel, azt sem tudom, hogy hány éves vagy. Gondolom dolgozol.


Na meg vannak alternatívák is, pl. lakástakarék pénztárba gyűjtés.

2018. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jezus Uristen!!!!! Mas orulne,HA! ilyen telefonja lenne! Semmi ertelme az egvilagon lecserelni! Akkor mar inkabb a Macbook,de ha nem hasznalod nincs sok ertelme annak sem! De en a helyedben nem ilyenekre koltenem azt a penzt,de te tudod:)
2018. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelmű. Mégis mit kezdenél, ha lenne egy majdnem ugyanolyan működő telefonod, és maradna halódó laptopod? Talán boldog lennél? Nem hiszem. Elég egyértelmű, hogy a Macbook lenne az okosabb döntés...nem is tudom, hogy merült fel benned a kérdés...tanuld már meg jól használni a pénzt és nem elb#szni, ha már ennyi van a kezedben...(már bocsánat a szóért...de gondolj már bele)
2018. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván macbook...

Nekem is 7plus van , 2020 ig biztos nem fogom cserélni. Te se tedd.

2018. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!