Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Metál zenéhez otthoni gyakorlá...

Metál zenéhez otthoni gyakorlásra line 6 spider 4 vagy peavey vypyr 15 kombót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van egy korg ax1500g effektpedálom, ahhoz kellene valami ami alacsony hangerőn is dögösen szól. Bármilyen javaslatot szívesen fogadok.

2018. márc. 14. 09:31
 1/3 anonim válasza:

Azt vedd, amelyikben nagyobb átmérőjű hangszóró van, az biztosan jobb lesz a mélyekben. Mivel komoly multieffekted van, felesleges az erősítőnek is digitális effekteket tartalmaznia, preseteket, stb.

Viszont minél több hangszínállítója van annál jobb.

Ha van lehetőséged, próbáld ki mindkettőt!

Esetleg nézhetsz még Vox, Laney, Orange-t.

Egy Fender erősítő volt a legjobb, amin valaha játszottam.

Pedig death metalhoz nem gondolná az ember ;)

2018. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Waff ***** válasza:
Tinyterrort próbáltad már?
2018. márc. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A tinyterrorról nm is hallottam még. Ma voltam egy hangszerboltban, próbálgattam eztazt... még nm tudom mit kellene vennem... de a próbateremből nm hurcolcatom a fej+láda kombóm... Eddig talán a line 6 tetszett a legjobban...
2018. márc. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!