Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Xbox one S konzolt...

Vettem egy Xbox one S konzolt használtam közel 100 játékkal Letöröltem az előző tulaj fiókját És nemtudok újra béle csatlakozni?

Figyelt kérdés

Itt kezdődik a probléma hogy nem volt megosztva néhány játék (gta v bf1 stb stb) nekem ezekre a játékokra szükségem van.

Amikor a sign in nel beírom az előző tulaj email címet akkor új fiókot akár létrehozi.

Hogy lehetne megcsinálni hogy újra fent legyen a régi fiók!?



2018. márc. 22. 19:06
 1/5 AllorX válasza:
Én így első gondolatra azt tenném hogy irány a support és ők talán tudnak tenni valamit ha tényleg törölted (bár ezt nincs sok értelme megkérdőjeleznem). Mást most ígx kapásból nem tudok mondani szerintem várj meg még egx két nálam okosabbat is
2018. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

"Én így első gondolatra azt tenném hogy irány a support és ők talán tudnak tenni valamit ha tényleg törölted"


A support pont nem fog ebben segíteni, mivel fiókkal kereskedni átruházni szigorúan tiltott.

2018. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azok a játékok mind kukák?😖
2018. márc. 22. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen. A más játékát csak akkor használhatod ha a profilja rajta van a gépen. Egyébként ha újat akar létrehozni ugyanazzal a címmel akkor biztosan nem jó a cím, mert attól, hogy te kitörlöd a gépen a Microsoft szerverekről nem tűnik el.


Azért is nem jó más profilját megvenni, mert simán előfordulhat, hogy visszaveszi, vagyis megváltoztatja a hozzáférést mivel azt ő is tudja és akkor buktad az egészet.

2018. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért maradok én a jól bevált lemezeknél. Az nem veszik el.
2019. jan. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!