Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konkrétumot tudtok mondani...

Konkrétumot tudtok mondani Xbox360-ról?

Figyelt kérdés

Xbox 360-at szeretnék vásárolni de ugye csak használtan találok már mindenfelé.

Nos,utánaolvastam fórumokon és itt GYIK-en is de csak részben találtam választ a kérdésemre.

Xbox 360 Slim és 360 Slim E között vacilálok.

Érdekelne hogy az általam felsorolt két gép közül átlagosan mekkora az egyik-masik alap illetve terhelés alatti hőmérséklete illetve mennyire megbízhatóak ezek a gépek a 3 ledes probléma tekintetében ha nincsenek rghzva?

Tudnék egy rghzott slim gépet olcsóbban és üzletből használtan 6 hónap garanciával egy Slim E-t.

Nem tudok dönteni.

Bocsánat ha az agyatokra megyek ezzel a kérdéssel amit már feltettek de úgy éreztem hogy így 2018-ra már biztos kibújt a szög a zsákból a gépekkel kapcsolatban. :)

Türelmeteket és a válaszokat előre is köszönöm!:)



2018. ápr. 2. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt xbox 360, sajnos több is.


Márpedig azért mert állandóan szervizbe kellett hurcolászni, mindig elromlott.


Vagy alaplap, vagy videokártya, de valami mindig tönkrement benne.


Szal lehet az új xbox one az jobb minőség, de ha játszom akkor marad a sony notebook-om, 2012-ben vettem és azt hiszem egyszer volt szervizbe, az optikai drive miatt.

2018. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A slim és az e már nem 3 ledezik. Az E egy kicsit kisebb és kevesebbet fogyaszt, de cserébe nincs rajta annyi csatlakozó.
2018. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!