Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik liberálisozzák, meg...

Akik liberálisozzák, meg szdsz 2-ik az lmp-t, tudnak valami konkrétumot mondani?

Figyelt kérdés

Konkrétan tudtok mutatni bármit, amitől az lmp nem zöld, hanem liberális?

Mivel van több köze az szdsz-hez, mint hogy a szavazóik régen az szdsz-re szavaztak? EZ pl. a jobbikra ugyanúgy igaz.

Meg valami konkrétumot hogy jobban pénzelik külföldről, mint bármelyik más pártot?


Köszönöm az értelmes hozzászólásokat.


2014. okt. 13. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak a szájkaraté megy.

De megmutattuk,hogy egységben az erő,csakis egységgel lehet győzni.Éljen a Fidesz!

2014. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Az LMP valóban más párt.

Én ezt Jobbik szimpatizánsként mondom.


Schiffer kivívta a tiszteletét, legalábbis nálam.Ha nem lenne Jobbik, akkor lehet, hogy az LMP-re szavaznék.


Az igazi SZDSZ utódpárt a Bajnaista párt, akkora filoszemiták meg cionisták, hogy szerintem az ágyuk is kóser fából van csinálva:

[link]

2014. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért nem liberálisok? Tagadják? Szerintem csak kérdezz meg egy lmp-st hogy egyetértene e az SZDSZ régi programjával és intézkedéseivel, ami amúgy a legjobb lmp-sek úgy is semmi hasznuk mindig épphogy bennt vannak és kapják a pénzeket. Egyenlőség meg lehet más.. jah persze akkor ne vegyék fel a fizetésüket meg mondják be a keresetüket mindjárt más.

Ezért jó kis pártnak lenni mert úgy se kerülnek közel addig meg lehet pofázni. Ha meg ott vannak akkor lehet az előző kormányra mutogatni. Mondjon valaki kivételt.. hát többek között ezért nem megy az országnak a fejlődés.

2014. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amióta kivált a PM az LMP-ből, azóta nem az LMP-t tekintik általában SzDSz 2-nek.
2014. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem attól lesz, hogy kik szavaznak rá, vagy kik pénzelik.

Az SZDSZ rendelkezett bizonyos tulajdonságokkal, közéjük tartozott a sunyiság is. Az LMP - miközben zöld színben igyekszik feltűnni, és ez néha sikerül is, mert igaz - sok SZDSZ-hez hasonló tulajdonsággal rendelkezik.

Tekintsd át vezetője nyilatkozatait. Állítólag ellenzék, Fideszt károsnak tartó. Állítólag (tetszik nem tetszik) a baloldallal és Jobbikkal van azonos oldalon. Eközben mindig akkor szólal meg, amikor a baloldalba lehet belerúgni, és úgy szólal meg, hogy véletlenül se a Fideszt ostorozza. Tipikus módszertan: Fidesz lép egy csúnyát - MSZP (meg a baloldal) kritizálja, ostorozza (gyakran ostobán) - Megszólal Schiffer, hogy az álbaloldal milyen ostoba. Nem azt mondja, hogy a Fidesz lépése rossz.

Az SZDSZ fő jellemzője volt, hogy úgy baloldali, hogy feltétlen jobboldali. Az LMP úgy ellenzék és haladáspárti, hogy feltétlen jobboldali és "nem Fidesz ellenes" (úgy nem vagyok valami mellett, hogy inkább az ellenzéke ellen vagyok).

2014. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5# Liberalimus se nem bal, se nem jobb oldali irányzat, a kettő között helyezkedik el.
2014. okt. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkabb a szavazóik származnak az egykori SZDSZ által megvezetett "liberális" szavazokból.
2014. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!