Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet-e CD-re különböző...

Lehet-e CD-re különböző formátumú fájlokat írni?

Figyelt kérdés

Egy audio CD-t szeretnék írni, és az a konkrét helyzet hogy van pár mp3 fájl, és van pár WAW fájl, kérdés hogy ezeket egy CD-re, egyszerre rá tudom-e írni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. ápr. 16. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Típusfüggő. Van olyan CD lejátszó, ami csak Audio CD-ket eszik meg, rendes asztali íróval kiírva. És nem úgy értem hogy Audio CD-ként írjuk ki (az alap dolog), hanem már a boltban is Audio CD néven lehet megvenni. Az én CD lejátszóm például főleg csak ilyeneket olvas normálisan, illetve a PC-n írottak közül azokat, amik maximum 2x-es sebességgel lettek írva. Ilyet csinálni ma meg már szinte nem lehet. (Külön gépem van csak CD írásra, mert az olyan íróhoz, ami tud ilyen lassan írni már XP-hez sincs normális illesztőprogram. Meg a másik, hogy ilyen lassan írható CD-t sem lehet kapni boltban, a régieket kell felvásárolni kb. 150-300 Forintos darab áron, Jófogásról meg hasonló helyekről.)
2018. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10, a 95-ös nem olyan régi, az simán olvashatja, akkor már vagy a harmadik windowst is kiadták...:D

En a régebbiekről beszélek. Az amit írtam pedig tény, nem én találtam ki, hogy a gyárban más technikával írják, és a regi sima fej csak azt tudja olvasni. Bárki hozzáértőt megkérdezel, ezt fogja mondani.

Ime más tollából:

[link]

2018. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!