Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360E ; Módosítani szeretné...

XBOX360E ; Módosítani szeretném RGH/JTAGra lehetséges?

Figyelt kérdés
Van egy XBOX360E konzolom már 3 éves idén és úgy döntöttem,hogy módosítatni szeretném RGH ra ,a konzol hátulján 2014.11.2 áll elméletileg az a gyártási év hónap és nap ,kérdésem hogy lehetséges e módosítani ? Választ előre is köszönöm :)

2018. máj. 2. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez már nem Corona alaplapos gép szerintem, legalábbis nem sok esély van rá , hogy moddolni lehet.
2018. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TheTomixhd válasza:

Röviden: A gyártási dátum alapján nem megfelelő rgh/jtag-ra!


Hosszan: Szedd le az oldalát védő müanyagot, majd fényképezzd le a benne található dolgokat azokon a lyukakon keresztül! Ha 4 henger alakú dolog és egy chip található benne akkor lehet módosítani, de, ha nem akkor szívás! (Akkor winchester alap-os xbox360E-d van.) Mellesleg lehet, hogy, ha van hozzátok közel console bolt, akkor ott kicserélik slim-re, nekem volt Xbox360E RGH/Jtag Xbox-om aztán elromlott, valamiért a Trial Fusion-tól belső HDD-hibát jelzett, ebből a hibából rájöttem, hogy az E console-okná, hogy van a "RROD"=Red Ring Of Death.

Kívül: Túlmelegedés(CPU)

Belül: tárhely (HDD)

Mindkettő: egyéb (betáp vagy software hiba)

2018. máj. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen el mentem egy szak emberhez és sajnos nem corona alappal rendelkezik

Egyébként nem csak corona alaplapos xboxok léteznek hanem mint pl Trinity, Zephir, Xenon lapos xboxok

Enyém corona alaplapos annyi a baj hogy 2015os kiadású és nem lehet módosítani mert túl modern a alaplap és csak azokat lehet amelyeket 2014 nyaráig gyártottak

2018. máj. 16. 11:46
 4/8 TheTomixhd válasza:
Nem értem amúgy, hogy nem lebet módosítani, de hát ha nem hát nem. MOndjuk ahogy írtam, vagy rakd fel a konzole od vagy vidd el boltba cseréld slim re
2018. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TheTomixhd válasza:
De csak, ha mindenképpen RGH/Jtag Gépet szeretnél.
2018. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Őszintén megnondom én 3 éve vettem ides tova a xboxomat egyik hogy én régen nem is igen tudtam róla hogy vannak csipelt xboxok aztán így fokozatosan utána nézegettem mi ez miképpen merre, aztán ugye tele van a 360 csalokkal és azoknak kicsit keserű életet akartam csinálni hogy érezzek a törődést amit velem elkovettek egyparszor csak jó példa képen Cod MW3... És igen sajnos nem lehet cserélni mer új alaplapos 2015os gyártású

Ami a Red ring of deathot illeti arról is hallottam csak pont fordítva van a 360E és a régi vastag Konzolok közt mert állítólag a régi vastagoknal létezett ez a Red ring of death mongyuk nekem egyszer már a E vilagitott azt hittem ott kapok infarktot helyben hogy red ring of death??? Végül aztán nem az volt halistennek csak áram hiba vagy túl melegedett

Minden esetre én majd a jövőben szeretnék egy rgh/jtagos xboxot mert van pár haver akin segíteni kellene jó értelemben

2018. máj. 20. 09:17
 7/8 A kérdező kommentje:

És ami azt illeti be nézte a csávó a xboxom mer nem coronas

És igen le szedtem a oldalát és nem lehet rghzni sehogy sem esélytelen egyenlő a 0 val

2018. máj. 20. 09:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a RROD azaz a Red Ring Of Death az nem csak a 360E vékony fekete típusoknál fordul elő hanem sokkal inkább a régi 360 vastag Konzoloknál ez alól a vékony slim sem kivétel 2 hónapja közel egy haver bekapta a RRODot 360 slim
2018. jún. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!