Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem eggy vadonat új xbox...

Vettem eggy vadonat új xbox one s-t azt mondták a boltban hogy regisztrálnom kell a microsoftba hogy legyen rá garanciám, eggy jótállási jegyet is adtak amin az áll hogy 1év garancia, hogyha nem regisztrálom akkor lessz garanciám vagy nem?

Figyelt kérdés
Amúgy probáltam regisztrálni de nem fogadta el a telefonszámot mi lehet a baj ???

#Xbox #garancia! #regisztráció!
2018. máj. 13. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A boltban is szoktak rá vállalni garanciát az mindenképp él.
2018. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz magyarul?
2018. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Bolti garancia 1 év + ha regisztrálod akkor talán még 1 a gyártótól.
2018. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 év hivatalos garancia van minden újonnan eladod xboxra. A garanciát a Microsoft saját maga intézi. Ha csak nem pár napon belül derül ki valami hiba akkor a bolt is hozzájuk irányít, nem ők cserélik.

Ha csinálsz magadnak egy profilt az xboxon (ami köztelező úgyis ha használni akarod) akkor azzal beléphetsz az xbox.comra is [link]

Itt ha beírod a gép sorozatszámát (S/N) ami a gép hátuljára szokott lenni ragasztva akkor már regisztráltad is. Ha elromlik akkor ugyancsak a weboldalon lehet kérni javítást, ami annyiból áll, hogy berakod egy dobozba amit kibélelsz újságpapírral és ráragasztod a fuvarlevelet amit küldenek emailben (meg kell adnod majd a címedet ahova jöhetnek a gépért) majd ezután egy futár viszi és hozza a javított gépet.

A gép vásárlásáról szóló blokkot vagy számlát érdemes megőrizni ugyanis ha a regisztrációkor jelzett garanciaidő kevesebb mint a vásárlástól számított két év akkor a blokkal tudod igazolni mikor vetted.

2018. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!