Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudna segíteni valaki nekem...

Tudna segíteni valaki nekem abban, hogy hogyan lehet feliratot megjeleníteni a tévén?

Figyelt kérdés

LG 32LH7000 típusú tévém van, és USB-vel szoktam filmeket nézni rajta.

Azt a verziót már próbáltam, hogy a mappába beletettem ugyanazzal a névvel a feliratot, mint ami a film címe is, de nem történt semmi. Hozzáteszem, hogy a filmen eredetileg van felirat, legalább is a számítógépemen jelzi.

Megnyomtam a távirányítón legalul a TEXT feletti piros gombot, majd bejött egy ablak (Képméret, Hang nyelve, Feliratok nyelve, Szinkronizálás, Helyzet), de csak a Képméret opciót lehet állítani, az összes többi le van tiltva.

Próbáltam konvertálni is, de a képminőség, a kép mérete és a hang is rettenetesen romlott utána, így azt a lehetőséget hagytam.


Esetleg ebben tudna valaki segíteni?


Köszönöm előre is!



2018. máj. 21. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az említett menüpontok a tévé adásra vonatkoznak. Próbáld ki, ott működni fog.
2018. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem két távirányítóm van a tévémhez, az egyik a csatornákra vonatkozik, a másik pedig magára az USB által használt verzióra.
2018. máj. 21. 13:52
 3/3 A kérdező kommentje:

Lemaradt a másik fele. Nem kompatibilis a kettő, kivéve a hangerő szabályozás és a némítás gomb.

A csatornáknál sem minden csatornánál lehet feliratot kapcsolni. Van, ahol magától be van kapcsolva, de ez teljesen független az USB-n nézett filmektől.

A csatornás verziónál, a beállításoknál van olyan lehetőség, hogy Rendszer beállítások -> Nyelv -> Felirat nyelve. Ott átállítás nélkül is a magyar szerepel, de ezen kívül más opció nincsen a feliratra vonatkozóan.

2018. máj. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!