Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bose, Harman/Kardon, vagy JBL?

Yolókai mór kérdése:

Bose, Harman/Kardon, vagy JBL?

Figyelt kérdés

Hordozhato hangszoro vasarlasa elott allok, de nehezen tudok donteni.

Ki mit ajanlana? Eleg maximalista vagyok, ha zenerol van szo, szoval azt a hangszorot keresnem, amelyik amellett, hogy jo hangos gyonyoruen szol.



2018. máj. 28. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximalista vagy zenével kapcsolatban, de egy hordozható hangszóróból akarod hallgatni. Hmm...érdekes ellentmondás.
2018. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a kérdésre válaszolva, ne márka szerint válassz, hanem inkább konkrét terméket nézz, minden márkának van kevésbé jó, és szuper terméke is.
2018. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zzzoli ***** válasza:

Igy van ahogy az előttem szóló írta. Mindhárom gyártó alap kategóriája sem rossz, de azért a jó nem ott kezdődik.

A hétvégén egy HK Onyx Studio 4-et volt szerencsém tesztelni, na azon már van egy kis basszus, de még azért messze van egy ütős hangrendszertől persze.

A kis kategóriás darabok, mint például a JBL Charge 3, nem rossz, mert hosszú az üzemidő, de azért sok basszusra ne számíts tőle, ami már jobb a JBL Extreme, de az Iponon már hónapokkal ezelőtt azt mondták nem tudják beszerezni.

A HK-k egyébként gond nélkül társultak, JBL-el is, vagy akár kettő is, így egy applikációval alkalmazható sztereó hangrendszernek is.

2018. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

a jbl xtreme kifejezetten tetszik. 60.000ft, hajlando lennek kiadni ennyit egy fullos hangszoroert, de melyikert? van 60-ert olyan, ami siman veri a jbl xtremet? technot hallgatok, kifejezetten fontos a gyonyoruszep basszus.

Egyik elottem szolonak uzenem, kell egy hordozhato alternativa is, a szobamban pl. nagyon szep zene van es tervezek egy ideje bakelitlemez lejatszot is venni.:)

2018. máj. 28. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Az nagyon helyes, hogy tervezel lemezjátszót venni. :)

A hordozható alternatívát meg értem én, nyilván meg van az oka, meg nem árt, ha van, csak gyönyörűszép basszust ne várj tőle, mert akkor csalódás lesz. A 60k-s is csak a többi hordozható hangszóróhoz képest nagyon jó, nem egy rendeshez képest. Nem lebeszélésből, csak felkészítésből mondom.

2018. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tehat, 50-60ezres arkategoriaban ki mit venne?:)
2018. máj. 29. 21:20
 7/10 anonim válasza:
JBL, KARDON mindkettő a harman tulajdona...
2018. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
es akkor mivan? az egy dolog, hogy egy a tulaj, a ket marka teljesen mas
2018. jún. 5. 11:36
 9/10 anonim ***** válasza:

JBL Charge 3, (nekem is az van már másfél éve, teljesen meg vagyok vele elégedve. a basszus is elég jó.

vagy JBL Charge 4, Vagy JBL Xtreme 2 (igaz ez drágább), Vagy JBL boombox

Vagy Harman/Kardon Go Play Wireless

2019. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, van JBL Xtreme-m is, és csak ajánlani tudom
2019. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!