Mi az a Software hack? A barátom nemrég fejlesztett ki egyet, de ez mégis mi? Nem akarja elmondani.

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Húúú, már az is veszélyes, ha tudsz róla!!
2018. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
A barátod csak vetít. Nem feljlesztett ki az semmit. Legfeljebb a neten kinézett valamit valami "okos" videóból, aztán máris hackernek képzeli magát.
2018. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megmutatta. :)
2018. jún. 9. 11:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Sok mindenhez ért. A két szememmel látom, hogy mennyi mindenre képes. Érmeket, díjakat, elismeréseket nyer sportokban, tudásban. Sajnos, nem sokan ismerhetik. A számítógép pedig különösen közel áll hozzá. Inkább majd személyesen megkérdezem őt. Itt nem jutottam előbbre. Ez az oldal inkább mások megalázásáról szól, mintsem segítség nyújtásról. Egyetlen kérdést tettem fel. Nem a barátomról kérdeztem. Tudom jól, hogy kicsoda.

Üdv nektek.

2018. jún. 9. 14:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen meglepő, hogy törölték a válaszod :)
2018. jún. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!