Nem tudok berakni egyedi tartalmat a sims 4 be mert valami baj van. Kalóz windowsom van szóval légyszi olyat ne ajánjatok amihez WinRar kell. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés
2018. jún. 23. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi közr a winrar-nak a windowshoz? 😱😂
2018. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2018. jún. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahj.... Az hogy sokan videoban ugy mutatják be hogy ki kell "csomagolni" amit a WinRar ban kell. Es nekem nincs meg a teljes alkalmazás. Szóval olyan ÉRTELMES választ ketesek amiben a WinRar nincs benne.... Éppeszűek legyszi segítsetek ( akkor már pontosítom )
2018. jún. 24. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
😂 Ez kész 😱😂😁
2018. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Figyelj ha nem tudod a választ légyszi ne fárassz az értelmetlen sz*rságaiddal. Bocsánat a többi kommentelőnek de értelmes választ keresek
2018. jún. 26. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Leírhatnád mondjuk, hogy mi a konkrét probléma, vagyis mivel próbálkoztál, és hol akadtál el, mert a "valami baj van" elég tág fogalom.


Egyedi tartalmakat leggyakrabban The Sims Resource-ról, ModTheSims-ről és különböző modderek saját blogjairól szoktam letölteni. Kétféle típussal találkozhatsz:

- léteznek package fájlok, ezeket kell a Dokumentumok/Electronic Arts/The Sims 4/Mods mappába beletenni (ajánlott ezen a mappán belül is rendezni őket, tehát pl. külön mappába rakni a game modokat, a hajakat, a bútorokat, stb

, ezugyanis megkönnyíti a későbbi szűrést)

- léteznek továbbá Tray fájlok, ezek a letöltött telkek, házak, amiket a játékban a Galéria kezel, ezeket a Mods mappa helyett egy Tray nevű mappába kell betenni.


Mindkét típusú egyedi tartalomnál, de főleg házak esetében (ugyanis mindig több fájlból áll) gyakori, hogy .zip vagy .rar kiterjesztésű tömörített fájlban találod őket. Ezeket ki kell csomagolni, erre a feladatra alkalmas szoftverrel - pl. WinRar vagy 7-Zip, de akár a Windows beépített tömörítő szoftvere is jó (simán az Intézőn belül is kicsomagolhatod, ha jobb klikkelsz a fájlon, találnod kell "Kibontás ide" v. hasonló opciót).


A kicsomagolt package vagy Tray fájlokat kell betenni a megfelelő mappákba. Ha nem látod az egyedi tartalmat a játékban, előfordulhat, hogy nincs engedélyezve. Ezt a beállításokban (elvileg az Other fül alatt) találod, Enable game mods vagy hasonló néven keresd, engedélyezheted a script modokat is.


Dióhéjban ennyi. Írj privátban, ha elakadsz.


Amiért korábban a válaszolók neked ugrottak, annak az az oka, hogy a kérdésedben megfogalmazott feltételed, miszerint ne ajánljanak WinRar-ral kitömörítendő lehetőségeket, több szempontból is értelmetlen:

- mint fentebb írtam, nem csak a WinRar létezik, mint kitömörítő szoftver

- a WinRarnak a világon semmi köze a kalóz Windowshoz, ettől függetlenül működik, nem is azonos a fejlesztő. Ha nálad nem működik a WinRar, annak más az oka. (A WinZip programmal hallottam egyedül hasonlót, hogy nem működik kalóz Windowson, de nem tudom, ez igaz-e, és nem is számít.)

- az, hogy nem teljes verziós a WinRar, megintcsak nem probléma, hiszen attól, hogy minden indításkor felugrik az ablak, hogy vedd meg, ez simán bezárható, és a program minden további nélkül használható.

2018. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!