Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Frissítés kikapcsolásától...

Frissítés kikapcsolásától elromlott a laptop! Mit tegyek? (Eredeti Windows 10) Többi lent

Figyelt kérdés

Ma reggel be szerettem volna kapcsolni a laptopom, viszont egy nagy frissítés fogadott. Eközben én elfelejtettem feldugni töltőre amitől egyszer le is merült, de utána be tudtam kapcsolni. Ekkor még nem tűnt fel hogy nem tölt. Amikor viszont másodjára is kikapcsolt akkor jöttem rá hogy nincs töltésen. Akkor már be se kapcsolt. Akkor orvosoltam a problémát. Kis türelmet írt, ígyhát vártam. Bejelentkezésnél a jelszavamat nem fogadta el. Párszor még próbálkoztam, de semmi. Alvó állapotba helyeztem és vissza. Akkor már 2. alkalomra elfogadta. Viszont MINDEN kitörlődött. Az alap programok se. Az asztalon egyedül a lomtár volt.

Bármire kattintottam nem működött. A billentyűzeten lévő gombal kikapcsoltam, majd be az eszközt. A billentyűzet átállítódott angolra. Példaképp megnéztem hogy a jobb oldalon lévő nulla működik-e. Nem. Így már nem engedett be. Javaslat? Eléggé ideges vagyok miatta...



2018. jún. 29. 12:34
 1/5 A kérdező kommentje:
programok is*
2018. jún. 29. 12:37
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Dobolt írva nem? :ne kapcsolja ki a számítógépet. Ha hülye voltál, idd meg a levét.


Na most, hogy ekéztelelek, segítek is: indítsd újra a gépet és nyomd az F8-at míg egy menüt nem kapsz. Ott válaszd az indítási javítást, ha mázli van kijavitja a sérült fájlokat. Ha nem segít, akkor a telepítő lemezt használva indíts telepítést ott pedig a meglevő Windows példány frissítése pontot válaszd, így újra települ a rendszer de a személyes fájlok megmaradnak

2018. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Dobolt= oda volt
2018. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

Vidd el szerelőhöz! Még van rá garancia,mert ha igen talán adnak másikat vagy az árát.

De sajátos,hogy új laptopot kell venned!

2018. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Vidd el szerelőhöz! Még van rá garancia,mert ha igen talán adnak másikat vagy az árát.

De sanszos,hogy új laptopot kell venned!

2018. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!