Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet a legjobb ár-érték...

Hol lehet a legjobb ár-érték aránybanlévő előre összerakott pc konfigurációkat megvásárolni? Én a Radiummal szemezgetek, mi a véleményetek a boltról, drágág a gépek? (kb.200 ezer forintért szeretnék asztali pc-t)

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 20:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Undorító oldal, öcsém rendelt egy laptopot annó, valamilyen r9-es kártyának kellett volna lenni benne, helyette r7-es volt. Levelekre nem válaszoltak, stb.
2018. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem érdemes előre összerakott PC-t venni. Ha nem tudod magadtól összerakni, a legtöbb webshop pl. PCX.hu vagy Ipon.hu is kínál olyan lehetőséget, hogy "minimális" összegért összeszerelik neked a gépet.

Ha megmondod mire szeretnéd használni a gépet, akkor összerakunk itt is neked egyet.

2018. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ja és hogy miért nem érdemes ilyen helyeken előre összeállított konfigot venni?

1. Borzasztóan túlárazott

2. Legtöbbször iszonyatosan aránytalan a gép

Pl.: "gamer" gépbe beleraknak egy méregdrága I7-es CPU-t és mellé egy GT1030 videokártyát (ami kb 20 ezer ft).

3. Legtöbbször ócska, silány tápegységet raknak bele.

4. Ha valami tönkremegy bennük, akkor nem nyúlhatsz bele a gépbe, nem cserélheted te magad a hibás alkatrészt, különben ugrik a garancia. Vissza kell vinned az egész gépet javításra.

5. Ha nem is megy tönkre benne semmi, de úgy gondolod szeretnél cserélni vmit, vagy mondjuk több memóriát, tárhelyet a gépbe rakni, ezt szintén nem teheted meg a garancia időszaka alatt.

2018. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Na igen, ha nem értesz hozzá, akár leírom a konfigom, a többiek meg javítsanak bele, bár ár érték arányban, szerintem a legjobban van összerakva. 250 ezer körül van.
2018. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én egy síma 200k körüli pc-t szeretnék. 5 éve a laptopok híve vagyok, de most elszántam magam egy (erős) asztali gép megvételére. Főleg játszanák rajta, de nem lenne rossz ha pl streamelni is tudnák vele. Az Radium oldalán van egy Ghost Gt-r plusz nevű gép, na az a gép 204 ezer forint, kikerestem minden alkatrészét és 198 ezer forintra jött ki, de ott még kábeleznem kéne stb. Pcx-es összerakáson én is gondolkoztam de nem tudom mi mivel illik össze. Mint már mondtam a laptopjaimat is megvettem és nem kellett vele babrálnom, hogy most miért nem mergy a ventillátor, csak használtam. Érdekelne ti mit ajánlanátok 200 ezer körüli gamer konfignak.
2018. febr. 5. 21:49
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

- Intel Core I5 7400 Processzor

- GIGABYTE GA-B250M-D2V Alaplap

- Crucial 8GB DDR4 2400MHz Memória

- Toshiba 3TB HDD 7200 Rpm Merevlemez

- Chieftec Smart 600W Tápegység

- Gigabyte GTX 1060 3GB Videókártya

- Zalman Z1 Neo Gépház


Ez az enyém, ennél lejjebb biztos nem adnám. Mondjuk én a kártyát tavaly vettem 69 ezerért, egy akcióban, most brutális ára van.

2018. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél megnéztem, nem olyan rossz konfig az annyiért, ahogy mondtad ha mindent megvennél csak pár ezressel drágább. Hasonló konfigom van nekem is b250m+i5 7500+gtx1050ti csak más lap és kártya márka. (Gigabyte)
2018. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
244 ezerre jön ki. 200 lenne, ha nem ennyi lenne most a kártya.
2018. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak ne felejtsétek el, hogy a GTX 1050 Ti egy elég gagyi kártya.. szerintem.
2018. febr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jelen helyzetben akkor az a Radium gép megéri? Az Ipon szerintem nagyon drága, előbb raktam össze a radiumos gépest és 230-ra jött ki
2018. febr. 5. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!