Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb ár-érték...

Melyik a legjobb ár-érték arányú fejhallgató 5-6 ezer Ft környékén? (játékhoz)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem az az árkategória amiben full extrás modellek kaphatók, de nem is kell nekem olyan. Egyáltalán nem szempont a 7.1, 5.1 stb. csodaszámok. Főként játékhoz kell, azok meg javarészt úgysem támogatják ezeket.

Viszont ami fontos: mikrofon legyen (Skype-hoz kell), kényelmes is legyen azért, illetve amennyire lehet ebben az árban minőségi anyaghasználat legyen.


Esetleg valaki ajánlani tudna, ha személyes tapasztalat alapján, az még jobb lenne:) Köszi.


2018. ápr. 18. 10:49
 1/3 xKakashix ***** válasza:

[link]


[link]


ezt a kettőt tudom ajánlani ebben az árkategóriában, az 1.-ről elég jókat írtak szóval ez alapján inkább azt választanám

2018. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. A Genius jobban tetszik, és a márkával is csak pozitív tapasztalataim vannak, ezért lehet hogy azt választom. Látom, hogy 3.5mm-es Jack csatlakozóval van. Viszont gondolom külön van a mikrofon és külön a hangszóró csatlakozója a fülesben, tehát két jack csatlakozó van. A laptopomba viszont csak 1 bemenet van, valami elosztóval meg lehet oldalni?
2018. ápr. 18. 11:55
 3/3 xKakashix ***** válasza:
igen, Geniussal nekem is jó tapasztalataim vannak, most egerem pl az, ha minden igaz adnak hozzá csatlakozót, egy orosz vidit találtam és abban volt, de ha mégsem párszáz forintos cucc :)
2018. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!