Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rainbow Six Siege nevezetű...

Rainbow Six Siege nevezetű játék alatt lekapcsol a gépem. Esetleg túlmelegedés okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok pár napja elő vettem az r6-ot régebben mikor jászottam nem volt ez a problémám. Miközben játszok sokszor lekapcsol a gépem 3-4 éve volt pasztázva és 1 db ventillátor hűti a procit meg egy a tápot ezért gyanakszom a túlmelegedésre. Takarítva is régen volt itt vannak a hőfokok:

Alaplap 47 °C

CPU 84 °C

CPU/1.mag 78 °C

CPU/2.mag 78 °C

CPU/3.mag 78 °C

CPU/4.mag 78 °C

Aux 75 °C

GPU dióda 54 °C


Valamint gondolkoztam hogy a tápom-e a gyenge ehhez a játékhoz egy 400w-os TOSHIBA DT01ACA100-ról van szó. Vagy esetleg kevés a gépem a játékhoz? Videókártyám nincs csak a processzorban van egy beépített videómag. Esetleg ez lehet a gyenge hozzá. A számítógép lekapcsolása csak az r6 játéknál fordult elő viszont 1 évvel ezeleőtt egy évig 1x sem jött elő ez a probléma. Válaszokat köszönöm!



2018. júl. 3. 14:49
 1/1 anonim válasza:
Hát a 400w nem ütős, de ha a többi progi és játék alatt nem csinálja ezt akkor inkább túlmelegedés. A 84 fok meg rengeteg :D.Egyébként a túlmelegedést próbáld meg úgy lecsillapítani, hogy leveszed a ház oldalát.
2018. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!