Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ebook olvasó töltése hálózatró...

Ebook olvasó töltése hálózatról hogyan lehetséges? Navon big book olvasóm van és nem kaptam hozzá csak usb kábelt, hol tudok hozzá töltőt venni?

Figyelt kérdés
Nem laptopról akarom tölteni, mert akkor elveszik, hogy melyik könyv olvasását hol hagytam abba. Könyvjelzőzni meg nem akarok.Vagy hogyan tudom úgy tölteni a laptophoz kapcsolva, hogy ne vesszen el, hogy hol tartok a könyvben és hány százalékát olvastam el?

2018. júl. 4. 13:53
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ilyen usb adaptert szinte már mindenhol lehet venni.

Mediamarkt, Extreme Digital, Euronics, Auchan, CBA, Interspar, 220Volt,Alza,Bestmarkt,Tesco......

2018. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy mobil telefon a környzetedben? Vagy valami, ami usbről tölthető?
2018. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mobiltelefonod töltőadapterjét nyugodtan használhatod hozzá. De ahogy már előttem is írták, olcsón beszerezhető egy ilyen adapter bármelyik műszaki cikkeket is forgalmazó boltban.
2018. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem mertem mobil töltőt használni, mert nem tudom mindegy e neki az áramerősség amivel a töltést kapja
2018. júl. 5. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Használd a mobil töltőjét nyugodtan.
2018. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!