Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapi vagy dvd olvasó...

Atis37 kérdése:

Alaplapi vagy dvd olvasó driver hiánya miatt lehetséges hogy nem tudom telepíteni az Op rendszert?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A biosz ismeri fel, nem kell külön neki.
2017. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt már olyan csoda, hogy a telepítő elindult, majd driverhiány miatt nem ismerte fel a forrás/célmédiát annak ellenére, hogy el tudott indulni onnan, aztán meg nem tudott folytatódni. Ezt ki is írja egyébként. Korábban meg lehetett adni neki külső drivert (pl flopiról, pendrájvról), nem tudom, hogy a mostani rendszereknél ez mennyire támogatott (W7-nél még működött ez a dolog).
2017. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
Ilyet általában akkor szokott kiírni, ha pen drive -ról szeretnéd telepíteni USB 3.0 portból. Használj USB 2.0 portot és nem lesz gond.
2017. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A telepiés eiindul de 47% - nál meg áll a telepítés. Van két win7 lemezem azok jók mert most próbáltam a másik gépen és végig mentek a telepítésel.


Ezen amit telepíteni akarok vagy driver hibát ír ki vagy amikor a partíciót választanám ezt kapom:


A Windows nem telepíthető erre a lemezre.

2017. okt. 28. 11:06
 5/11 P.O.C. ***** válasza:
Töröld a partíciót telepítéskor, az is lehet hogy a vinyó haldoklik.
2017. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és próbáltam Achi és Ide módban is
2017. okt. 28. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél elő egy pendrive-ot, tedd át a telepítőt és próbáld arról.
2017. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor a vinyo a ludas szerintem mert formáztam töröltem is a telepítővel is és parancssorral is eredménytelenül! Azért köszönöm a segítséget!
2017. okt. 28. 11:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor új winchester valószínűleg, egyébként megpróbálhatod másik DVD olvasóval is telepíteni a gépet, pl. a másik gépé ami beolvasta. Én már találkoztam olyannal is hogy az olvasó nem olvasta be jól a lemezt és ez okozta a problémát.
2017. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Tisztelt mindenki!


A Japánok úgy tartják, hogy az elektronika a kontaktusok világa, és két fő hiba lehetőség keletkezik ebből:


1, valami nem érintkezik oda ahová kellene = szakadás van!


2, valami oda érintkezik ahova nem kellene, ekkor ,,rövidzárlat van"=elfüstöl valami ha ott éppen nagyobb áram kering (de ha csupán mikró amperek keringenek a zárlat területen akkor csupán hiba jelenség van- füst nélkül)!


3, Ezeket az okokat, már csak az teszi nagyon ,,szépé" hogy ezek a fentebb említett hibák alkatrészeken belül, vagy az alkatrészeken kívül keletkeztek, - vagyis szabad szemmel láthatóak, vagy nem láthatóak!!!


Visszatérve az OP rendszer telepítési hiba üzenetre, valóban okozhatja min. 3-4 hiba elsődlegesen:


1, hibás a kész. alaplapja (Mother Board.)

2, hibás a dvd olvasó ezáltal hibák keletkeznek a fájlók olvasásában

3, hibás maga az adathordozó CD, DVD amin az OP rendszer software van


4, Hibás szektor hibás a HDD = winchester avagy az SSD


És ,,hab a tortán- a PSU= 230V-os PC tápegység is tudd okozni ,,érdekes" hibákat!!!


Üdv.

Okl. vill.mérnök.

2017. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!