Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Bluetooth hangszórót...

Melyik Bluetooth hangszórót éri meg manapság megvenni?

Figyelt kérdés

Rég tervezem egy JBL Xtreme vásárlását, de régebben nagyon magas ára volt, úgyhogy kinéztem a Charge 3-mat, viszont most nézem hogy árban már alig különbözik a 2.

Aztán rátaláltam a Harman Kardon-ra és abból az Onyx studio 3 nagyon bejött, halottam élőben is és szerintem jobb hangja is van mint a JBL-eknek. Viszont negyed annyit bír töltés nélkül mint a JBL-ek és a hordozása is nehézkes. Szóval melyiket lenne érdemes megvenni (nem csak a felsoroltak közül), ha a szempontok:

-Aránylag hosszú működési idő (10 óra körül, felett)

-Jó hangzás (magas, mély -basszus-, közép, torzítások nélkül)

-Hordozhatóság (ha táskába belefér már jó)

-70-80ezer forint alatt



2018. júl. 6. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a Charge 3-mat vedd meg, a könnyebb hordozhatósága és, a hosszabb üzemideje miatt is, de a hangminőségéről nem tudok nyilatkozni.

Csak az Onyx studiot tudtam kipróbálni az egyik auchanban de sajnos egy ott dolgozó nagyon hamar kikapcsolta pedig nem volt (annyira) kirívó amit halgattam rajta.

A hangminősége az onyxnak hát... jó jó, de... két Videoton DC 2050-es lazán porba alázza.

Ja és ezzel próbáltam ki: [link]

2018. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak a sajátomról tudok nyilatkozni. Jbl Charge 2+-om van, tavaly év elején vettem, elég jó áron, akciósan 30-ért. Minden kritériumodnak megfelel: hangos, nem torzít, kényelmesen hordozható. Üzemidőt én nem mértem és nem is merítettem le még sose teljesen, de a 10 órát szerintem simán hozza (6000 mAh-s akku van benne, akár telefontöltésre is használható, értelemszerűen akkor rövidebb ideig bírja). Strapabíró, vizet, párát, hideget, meleget bírja (túlélt egy szabadtéri, szilveszteri bulit, néhány strandolást, meg "esés"-t). Csak ajánlani tudom, jó kis cucc!
2018. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ÉN is a Charge 3 felé hajlok inkább, de az Xtreme-nek elvileg sokkal jobb basszusa van és hangosabb is és 10000mAh-s akksija van, ráadásul csak egy 10-essel drágább. Viszont hallottam olyanokat is hogy semmi különbség nincs a kettő között csak méretben, ennek valahogy nem tudok hinni, de arra elég hogy elbizonytalanítson. Rengeteg YT videót néztem és nézek is róluk, de a videóban nem jön át úgy a különbség. :/


#1 nem is gondoltam, hogy 2 nagy hangfal lenyomja az egymagában a kis bluetooth hangszórót. :D


#2 Jónak tűnik az a Charge 2+, de sajnos már nem lehet kapni. :/

2018. júl. 7. 12:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem tudtam, ennyire nem néztem utána! Amúgy nagy kár, mert "ütős" darab :)
2018. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hang minőségre az xtremet mondtanám, mert sokkal szebb hangja van mint az onyx-nek, de az onyx hangosabb. Hordozhatóságban meg a charge 3 a nyerő
2018. okt. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy majdnem két éves kérdés, de muszáj ide kommentelnem. Hogy lenne jobb egy xtreme hangja, mint egy onyx-é? A jbl-ek aksija pont azért bírja sokáig, mert maximum 70-80 hZ-ig mennek le a mélyhangok, viszont az onyx simán le megy 50 hZ-ig is, ezért kevesebb az üzemideje. Viszont ez azt jelenti, hogy sokkal mélyebb a basszusa is, illetve sokkal összeszedettebb a többi hang is rajta. Bár relatív, hogy kinek mi számít jó hangzásnak, de azért egy onyx tényleg veri az xtreme-et.
2020. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!