Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Biztos jól használom az 5.1...

Biztos jól használom az 5.1 hangfalam?

Figyelt kérdés
Van egy Logitech z906 5.1-em,csak nem tudom helyesen használom-e ezt a kapcsolódására értem. Van hozzá egy két jack kábel aminek mind két végén 3 jack van egy narancs egy zöld és egy fekete...én mindvégig azt hittem hogy kell mind a működéséhez így bedugtam gépbe is mélyládába is. Viszont nem rég kihuztam a feketét és narancsot,ugyan úgy szólt...Én meg azt hittem,hogy fekete mindenképp kell az 5.1-hez. Szóval nem tudom elvileg ez egy jó rendszer,a maxot szeretném kihozni belőle csak nem értek hozzá azon kívül hogy bekötöd és szól,azt annyi .

2018. jún. 12. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Teszteld.


[link]

2018. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amikor stereo hangforrást játszol el, akkor vagy a hangkártyád vagy a z906 felmixeli 5.1-be, ezért hallod a kihúzott kábelek ellenére is. Ha nem akarod, hogy felmixelje, akkor a megfelelő helyen kapcsold ki ezt a funkciót.


Egyébként 5.1-es hanganyaggal tudod tesztelni, pl. innen letöltesz egy trailert:

[link]


A linkelt youtube-os link nem alkalmas tesztelésre, mert a yt feltöltés után átkonvertálja stereo-ba.

2018. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!