Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért elavultak a VHS videomag...

Miért elavultak a VHS videomagnók?

Figyelt kérdés

Deck kazettás hifik meg miért nem elavultak?

Pedig mindegyik analog, és szalag.

Sokat olvastam itt gyakori kérdéseken hogy kazettás magnókat, vagy hifis deck-t érdemes szervizeltetni, vagy venni újan vagy használtan.

De videomagnóra meg azt mondják nem érdemes szervizeltetni, meg venni se használtan.

Újat nem is lehet venni már VHS-t, de deck-et meg lehet, ezt nem értem.


Cikkek: [link]


[link]


Árukereső: [link]


[link]


[link]


[link]


Visszajött már a divatba kazettás magnók, és lehet kapni új magnókat. Akkor VHS-t miért elavult, és miért nem lehet újat venni Magyarországon se árukeresőn stb?


Ugyan ez a helyzet a DVD és BLU-RAY felvevőkkel is, nem lehet már újat venni, miért nem?

Lejátszót azt tudom még gyártanak.

Milyen sz..r világ ez.



2018. júl. 18. 16:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

TV-szerelőként én is sajnálom azt a rengeteg képcsöves TV-t, amit a hulladékudvarban hegyekbe hordanak az emberek, nagyobb része elvileg könnyen javítható lenne. De ugyanúgy kidobnak hibátlanokat, néha én is kapok ajándékba, már nem tudom hová tenni.

De túl kell ezen lépni, elavult technika, nincs mit tenni.


"# 6 Videomegosztón meg felhőtárhelyen, meg előbb utóbb letörlik az szerzői jogi zenéket filmeket."


Mit számít ez, én már sok éve rászoktam a sorozatok nézésére, amit bemutatás után hamar feltolnak a torrentre, ami "klubtagság" nélkül is szabadon elérhető. Lehet, hogy néhány hónap múlva már alig seedelik némelyiket, de az sem gond. HDD-ről is törölni kell, mert a nagyméretű fájlok nem férnének el hosszabb távon, megy a felejtésbe.

2018. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

"Mit számít ez, én már sok éve rászoktam a sorozatok nézésére, amit bemutatás után hamar feltolnak a torrentre, ami "klubtagság" nélkül is szabadon elérhető. Lehet, hogy néhány hónap múlva már alig seedelik némelyiket, de az sem gond. HDD-ről is törölni kell, mert a nagyméretű fájlok nem férnének el hosszabb távon, megy a felejtésbe."


Nekem vannak olyan filmjeim amik sehol nincsenek meg, de DVD-n meg van.

2018. júl. 19. 15:46
 23/23 anonim ***** válasza:

#10, tolta már, de nem is akárhogyan. Heti rendszerességgel teszi fel ugyanazokat a kérdéseket (néha kitalál újat, de azt is ismételgeti).


Ha meg valaki ezt közli, akkor vagy tetteti a hülyét, vagy letagadja, vagy kiakad.

2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!