Van nekem egy elektromos rollerem, ami teljesen így néz ki, mint ez: 16, VS 1000. A problémám vele az, hogy 10-15-tel tudok vele menni maximum. Vettem bele új akksit és nem gyorsabb. Valami tipp? Vagy valami fojtás ez?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 22:07
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy 3 db 12Volt-os akkumulátor van benne.
2018. júl. 19. 22:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik sebességfokozatban ennyi a maximum?
2018. júl. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alex Fly ***** válasza:
0%

Gondolom ennyi a tervezési sebessége. És valószínűleg nem véletlenül: a gyalogosok között ez is bőven elégb sokszor még sok is.

Ha gyorsabban akasz menni, akkor vegyél egy járművet.

2018. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 milyen sebességfokozat? elektromos rollerről van szó.

Vagy te egy villanyautón is keresnél kuplungot, meg olajbeöntőt... kb ennyire volt szakszerű a kérdés.

2018. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elektromos rollerek és robogók általában 3 sebességesek, egy nyomógombbal lehet váltani a fokozatok között. Nem mechanikai áttétel váltás, mint a hagyományos váltóknál, csak a vezérlésnek ad parancsot, de létezik ilyen, ezért is kérdeztem.
2018. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zzzoli ***** válasza:
Így van ennyi a tervezési sebessége, a hajtásvezérő hackelésével lehetne gyorsítani rajta, ha esetleg van olyan haverod aki a hajtásvezérlő mikrovezérlőjének a programjában tud buherálni, ő tud segíteni.
2018. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mellesleg a rolleren 1 fokozat van.
2018. júl. 22. 02:49
 8/8 anonim válasza:
A Lime bérelhető elektromos rollerjei is csak legfeljebb 17-18 kmh sebességet tudnak. Lejtőn nem is adhatsz "gázt". Legalábbis amit én használtam, az így működött. A Te rolleredet így tervezték.
2019. máj. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!