Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az volna a kérdésem hogy ki...

Hzoltan1975 kérdése:

Az volna a kérdésem hogy ki lehet valahogy flashalni a ps3 slim et otthon?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ps-nel chipeles van (lehet hogy tevedek)

Igen ,"valahogy" ki lehet. Altalaban az ilyen modositasokat maganemberrel szokas csinaltatni aki ert hozza ,az is otthon csinalja.

Egyebkent amit szervizben csinalnak azt is meglehet csinalni otthon ha megvan hozza az eszkozod.

Viszont ha nem vagy jartas a dologban (marpedig a kerdesbol latszik ,hogy nemvagy) akkor inkabb hagyd a szakemberre.

2018. júl. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen tévedsz :D

Szoftveres módosítás. Leírnam a menetét viszont azzal veszélybe sodornálak. Ha nem tudsz utána nézni fórumokon inkább bizd szakemberre valószínűbb megmarad a PS.

2018. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért én kiváncsi lennék hogy mik vagy mi a fojamata .Ha nem túl nagy gond leírnád? Vagy egy linket ahol megnézhetem?
2018. júl. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!