Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS1 hibaüzenet "please insert...

PS1 hibaüzenet "please insert playstation cd rom"?

Figyelt kérdés

Régen vettem egy chippelt ps1 t. Kaptam hozzá írott játékokat is ezek mind müködnek, de most probáltam saját magam is játékot kiirni. És a fenti hiba üzenetet adja ki mindig. Kétszer is ki irtam külömböző forásokból, de ugyan az. Úgy csináltam a hogy ebben a videóban mutatták:

[link]



2018. júl. 23. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy regi chipelesu es csak az addig megjelent jatekokat viszi...probakepp irj ki egy olyat ami mar megvan es mukodik.

Egyebkent ne video alapjan csinald ,hanem probald megerteni ,hogy hogy mukodik.

2018. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó megpróbálom. Volt úgy is egy karcosabb cd a régik közöt.

És a lényege a kiirásnak nem az, hogy egy más által készitett képfájlt írokrá egy cd re.

Egyébkét gyors volt. Köszi!

2018. júl. 23. 16:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem a ps alját SCPH-9002 model ilyen bios van rajata 4.1 (1997-12-16) és én a diablot akartam kiírni ami psre 1998 ban jelent meg a wikipédia szerint. Szóval szerintem igazad van. Kár, de ez van. Megint köszi!
2018. júl. 23. 16:51
 4/9 anonim válasza:

Biztos, hogy az a CD lemez valóban CD, és nem DVD?

Milyen progival, és hányszoros sebességen írod?

2018. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen cd-r csak egyszer írható és tudom hogy a dvd t nem kezeli.

program:imgburn

sebsebég 1x hogy jobb minőség legyen

2018. júl. 23. 17:37
 6/9 A kérdező kommentje:

megpróbáltam egy játékkal ami régen ment rajta

és ugyanaz. a fájlok rajta vannak a cd n és más írási sebességgel is próbáltam

2018. júl. 23. 18:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Feladtam egyszer elindult, de csak a ps logóig. epsxe emulátorral működik ODD ről.
2018. júl. 23. 21:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Megprobáltam pár hozzá kapott cd vel és némelyiknél dobja a hibát némelyiknél nem. Szét csavaroztam alaplapig és úgy latszik hogy a chip forasztása megadta magát. Most lebeg a levegőben az egyik vezeték. És csak egy szigetelő szalaggal rögzitettek az egészet. Azt hiszem ez a hiba de már ebben sem vagyok biztos.
2018. júl. 24. 15:51
 9/9 anonim válasza:

Jófogáson vagy Marketplace-en már 5-6 ezer forintért kapsz PSX-et chippelten, tartozékokkal, sőt ha szerencséd van, még játékokkal is!

Vagy ha nem akarsz rá költeni, keress rá valamelyik ún. "softmod" megoldásra (Disk Swap, stb.).

2018. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!