Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha nincsenek konzolos ismerőse...

Ha nincsenek konzolos ismerőseim attól még tudok majd Online játszani másokkal?

Figyelt kérdés
Készülök venni konzolt (még nem tudom hogy ps4 vagy Xbox)es szeretnék majd Online is játszani vele, de ismerőseimnek vagy nincs konzolja vagy nem onlineoznak. Az lenne a kérdésem hogy attól én még tudnék játszani másokkal, ismeretlenek ellen, vahy Online bajnokságokban játszani? Van ilyen lehetőség mindket konzolon? Illetve fizetősek ezek?

2018. júl. 24. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy tudsz.

Gta-ban pl "Session"ok vannak ,ahol (ha jol tudom) 31 masik jatekos lehet.

Kezdetben nekem sem voltak ismeroseim ,de elofordult,hogy veletlenszeruen magyarokkal talalkoztam es osszespanoltunk:D

2018. júl. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem xbox 360om van, tudom ez kicsit régebbi , de xboxnál (psnél is talán) online csak akkor tudsz jatszani ha veszel online-t az accountodra (xboxnál gold tagságot kell fizetni, 12-15 ezer egy évre és havonta kapsz egy játékot , persze nem gta5 meg dirt3-at fog adni de attól még szokott adni jókat), tudsz jatszani online és ahogy előttem is mondták , előbb-utóbb lesznek magyarok meg stb... akikkel összehaverkodsz. Ps-nél ha jól tudom ott is kell venni valamit az online hoz ,de arról nem nagyon tudok.
2018. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na, nekem One van, és az ismerőseimnek is. Nekem jobban tetszik a kontroller, és már voltak játékaim, ezért választottam, és a Goldos játékok miatt. Évi 12-15 ezer a gold tagság, amivel tudsz online játszani, havi 4!!!! Játékot kapsz, most augusztusban kaphatsz: forza horizon 2, for honor, dead space 2, meg egy Disney-s szart is. Szerintem megéri, illetve természetesen tudsz ismeretlenek ellen is játszani, pl:bf1-ben. Továbbá van EA Access is, amire ha előfizetsz(évi 6000), játszhatsz kb 30 EA játékkal is.(pl:bf1,bf3,bf4, titanfall,titanfall2,dead space, sims4). Ezentúl ott a gamepass, ami mégtöbb játékot jelent, ezt az újaknak ajánlják. Szerintem xbox legyen :) majd valaki elsorolja a ps4-es dolgokat is, azokhoz sajnos nem értek. Arra több és minőségibb exkluzív van(GOW, Persona 5, Last of Us, uncharted.)
2018. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!