Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tetszik egy mlm rendszer, jók...

Tetszik egy mlm rendszer, jók a termékek is. Nagyon szeretne beszervezni egy új szomszédom. Bele is mennék, de nincsenek barátaim, ismerőseim és családtagjaim sem! Így van értelme?

Figyelt kérdés

Tényleg nincsen senkim ... magányos vagyok.

Elvitt egy ilyen előadásra is, nagyon tetszett. Megfogott az egész és nem a pénz miatt! Tetszik a munka, beváltak a termékek, az egész közeg szimpatikus. Szerinte nekem való lenne a dolog és én is szivesen belevágnék.


Viszont azt látom, hogy ezeknek a rendszereknek az az alapja, hogy sok embert ismerj, jól kapcsolatot tudj teremteni, kedveljenek az emberek. Nálam ezek nincsenek meg sajnos! A kapcsolat teremtés még megy, kedves, jóindulatú ember vagyok, de általában nem szeretnek meg mások, megszakítják velem a kapcsolatot mielőtt megismertek volna igazából.


Van így értelme belemennem? Vagy mondjam le inkább? Valószínűleg akkor nem fog tovább barátkozni velem a szomszédom (szerencsére albérletben vagyok) de tudom hogy csak emiatt áll velem szóba ami nem zavar amúgy!


2017. ápr. 3. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Tök nyolc, mert akkor utána nem lennének, miután előadtad a csodaötletedet :D Vágj bele én azt mondom, legalább rá jössz, hogy nem való neked.
2017. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Így nem sok értelme van. Meg valószínűleg egy idő után a szomszédod is rájön hogy így is úgy is haszontalan vagy a számáram.
2017. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az összes MLM etikátlanul használja ki a más emberek iránti összetartozást, bizalmat. Ha neked nincs ilyen kapcsolatod, akkor már megbukik az egész.
2017. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem bukik. Az MLM lényege pont a gátlástalanságban rejlik. Sokan pont itt rontják el és itt buknak bele, hogy ahogy elfogynak az ismerősök/családtagok, megáll az egész. Ez pedig pont arról szól, hogy teljesen új embereket kell beszervezni. Ahogy a szomszédod is tette. Ezért csinálnak különféle rendezvényeket, eseményeket, ahova elcsalogatnak, előadást tartanak aztán aki hajlamos rá az belép, aki nem az nem.

Félreértés ne essék, én nem MLM-ben dolgozom, nem is szimpatizálok vele, mert nem vagyok az a pofátlanul, gátlástalanul nyomuló levakarhatatlan alkat. De ehhez a "szakmához" pont az kell.

2017. ápr. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már sokszor és sok helyen leírták, hogy az MLM piaci részesedése a saját állítása ellenére nem nő, nemcsak dinamikusan nem, hanem sehogy. Jelenleg is kb. 1%-a az össz kereskedelmi forgalomnak. A cégek bevétele kizárólag az új belépőkre rásózott kezdőszettek árából, ill. az úgynevezett tréningekből származik. Ebben az értelemben tehát pilótajáték, hiszen az elsődleges célja nem az egyébként ratyi termék értékesítése, hanem új befizetők beszervezése, akiknek a befizetése a piramis csúcsán állókat gazdagítják. Ma már nincs olyan MLM, amivel az újonnan belépő jól járhat. Megfigyelhető, hogy aki a meglévő (megmaradt) kapcsolati hálóját arra kezdi használni, hogy facebookon, offline, akárhol ezeket a szarokat rásózza az ismerőseire, attól igen gyorsan eltávolodik mindenki.

Ma az MLM ügynök valójában a legalacsonyabb társadalmi presztízsű foglalkozás. Még a BKV-ellenőr is megelőzi. Jellemzően a reményvesztett, semmihez sem értő embereket lehet csak belerángatni.

2017. ápr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!