Hogyan tudom letiltani?

Figyelt kérdés

Vettem az első keresetemből egy új okostv-t (eddig a "katódkocka" volt,örültem hogy szines egyáltalán),és 2 új dolog lett ezzel elérhető. Lehet telefonnal irányítani,és a youtube videókat tükrözni a tv-re.

De egyszerűen csak a vita van mert a tesóm mindig rácsatlakozik wifin és kapcsolgatja a csatornákat és a hangerőt leveszi,vagy miközben nézek valamit akkor kiküld egy emelettel feljebbről egy pajzán mulatóst rá youtube-ról és maxra felveszi a hangerőt.


A szüleim persze velem ordítoznak hogy ne hallgassak ilyet ilyen hangosan,és a tesóm biztos nem tudja irányítani,mert a távirányító is alig működik ha nem a tv fele néz pontosan és ha nem fejezem be a veszekedést akkor kidobják a tv-met.

(Törte össze már apám a zsebpénzből spórolt telefonomat mert az öcsémnek nem hagytam hogy játszon vele egész nap)


Le lehet valahogy tiltani a telefonját tv-n vagy routeren?


Hitachi tv,pontos tipust nem tudok sajnos,nem vagyok otthon,65 ezerért vettem.



2018. aug. 8. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki rajta a wifit.
2018. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De akkor én se tudok youtube-ozni rajta...


Ma is éppen néztem youtube-on Charlie 40 éves jubileumi koncertjét,erre a Mindenki valakié című szám után az Aranka szeretlek következett mesteri időzítéssel -.-

2018. aug. 8. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!