Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2. generációs Audi A3-at...

2. generációs Audi A3-at érdemes még ennyiért megvenni?

Figyelt kérdés

Autóváltás előtt állok, és most találtam egy nekem tetsző példányt. Eredetileg Golf-okat nézegettem, az volt tervbe véve.

Most adódott egy 2004-es Audi A3, 1.6-os fsi motorral (ami nem a sima 102LE-s, hanem 116), viszont van benne 240 ezer km. Szervizben már át volt nézetve, nem találtak semmi problémát.

Az eladó 1,4 milliót kér érte. Szerintetek megér ennyit egy ilyen idős, és Mo.-i viszonylatban "sokat futott" A3-as?



2018. aug. 12. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Néztem én is még az autós éveim elején, de utána raktam a 1,5milliós vételárhoz még egy kicsit, és vettem egy megbízhatóbb autót, azt a plusz összeget, úgyis ráköltöttem volna az Audira, így meg amit vettem azt csak tankolni kell, és fele annyi km-es, tulajtól.
2018. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Maga az autó jó lenne csak nem ezzel a motorral!!(1.6szívó,1.9tdi)
2018. aug. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy 5-ös Golf-okat nézegettem, meg Octavia-kat, csak azokból jellemzően 1.4-es motorral szerelt verziókat találni.


Ezzel az 1.6-os fsi motorral mi a baj?

2018. aug. 12. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehogy már azt akard mondani, hogy pont Octavia-ból és Golf-ból nem találsz más motorral?

Hol keresed?

2018. aug. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azt állítom, hogy nincs, csak jóval kevesebb, mint 1.4-esből. Mindenképp benzinest keresek, ez szűkíti a kört. Eddig 2db 1.6-ost néztem meg, mindkettő le volt lakva, kismillió km-el.
2018. aug. 13. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!