Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem ismeri fel a laptopo...

Szm0410 kérdése:

Miért nem ismeri fel a laptopom az újonnan belerakott ram-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lenovo b50-70 nevezetű laptopom, amiben volt 4gb ram.

Egy nap úgy döntöttem, hogy veszek még bele 4et.

Ezt én faszán bele is raktam, majd amikor megnéztem a bios-ban, hogy fel ismeri-e, kétségbeesetten láttam, hogy nem.

És szeretném a segítségeteket kérni, hogy mi a teendő ilyen esetben.



2018. aug. 25. 12:56
 1/5 DJW4RP3D válasza:
Szia! Azt ellenőrizd,hogy hány MHz-essek a ramok amiket vettél. Illetve azt,hogy hány Mhz-essek azok a ramok amik gyàrilag is benne voltak.
2018. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ami gyárilag benne van az 1600MHz-es amit vettem bele az pedig 1066MHz-es.

utánajártam elméletileg ez nem lehet probléma.

2018. aug. 26. 13:08
 3/5 DJW4RP3D válasza:
Hát igen csak én is jártam már úgy a ddr2-es lapommal,hogy alapból 667mhz volt benne 2x1gb én vettem bele 2x1gb 800-ast. Ugyebár 4 ram slot volt de a 2 db 667-est ki kellet vennem belőlle mert az én gépem el sem indult úgy,hogy keverve voltak a ramok.
2018. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem se indul el az új rammal, kivettem ami gyárilag benne volt és csak azt hagytam benne amit frissen vettem.


Bekapcsoltam és nem csinált semmit, el sem indult

2018. aug. 26. 17:10
 5/5 DJW4RP3D válasza:
Ujonnan vetted a ramokat? Ha igen és van rajta gari cseréltesd ki.
2018. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!