Jacob450 kérdése:

Házimozi csatlakoztatása tévéhez? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csatlakoztattam az LG tévémhez az Orion ht 500 hc hazimozit. Optikai kimenetem van a tévén és egy optika átalakító segítségével tudtam csatlakozni rca kábellel hozzá. Miután be kötöttem az összes hangfalat azt tapasztaltam, hogy csak az L és R Csatlakozásba kötött hangfalak szólnak a többi nem!Mi lehet a probléma?


2018. szept. 6. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Toslink --> L/R átalakítóról van szó, akkor ne is várj többet.

Ilyen esetben a házimozi menüjében lehet valahol ál-térhatást beállítani, de én nem használok ilyeneket.

2018. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A privát üzenetben megadott link nem igazán jó, mert egy olyan oldalt hoz be, amin több árucikk szerepel. Azoknak csak egyike egy analóg L-R kimenetű eszköz, ha esetleg arra gondoltál.


Akkor viszont továbbra is érvényes az első üzenetben írt válaszom.


Amit privátban írtál, azt pedig nem nagyon tudom értelmezni. Én ezt tudom értelmezni:


[link]

"A fórumba írt kérdéseket és válaszokat mások is olvashatják és tanulhatnak belőle, már csak ezért is jobban megéri az ilyen jellegű segítségkérést publikusan intézni."

2018. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy egy ilyen átalakítóval megszólalt bármi is:)

A többi nem is fog szólni normálisan 5.1-ben sosem. Kéne egy olyan házimozi, aminek az erősítője képes feldolgozni a Dolby Digital 5.1-et és akkor lesz normális térhangzásod.

2018. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!