Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HDMI csatlakoztatása tv-hez...

Aperager kérdése:

HDMI csatlakoztatása tv-hez vagy kamerához, nem érzékeli, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Üdv, olyan problémám lenne, hogy vettem egy új laptopot Lenovo G510 és minden pöccre működik, az összes drivert szépen felinstalláltam és 64bites win8.1-et, minden tökéletesen működik. Egy dolgot kivéve, valamiért nem érzékeli a HDMI csatlakozást a tv-hez, semmilyen szinten nem reagál arra, ha összedugom a két device-t. Néztem rá esetleg külön drivert, hogy kell-e vagy van-e valami, de nem találok semmit. A kábel jó, más géppel faszán működik. Egy másik kábellel és egy canon 6d-vel ugyanez a helyzet, egyáltalán nem érzékeli, hogy össze lennének dugva. Átnéztem minden beállítási lehetőséget, a képernyőmegosztós gombot is nyilván megtaláltam, de gondolom magától is fel kéne dobnia, ha érzékeli az új device-t. Szóval elég érdekes, valakinek valami ötlet?

2014. máj. 25. 16:53
 1/1 Kitti57 válasza:
Szia, érdeklődni szeretnék, hogy megoldódott-e a problémád és ha igen akkor hogyan. Hasonló problémával "küzdök", annyi különbséggel, hogy win7 van a gépen.
2015. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!