Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Androidos táblagép csatlakozta...

Androidos táblagép csatlakoztatása Windows 8.1-hez probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amikor csatlakoztatom a táblagépemet (ConCorde tab ONE, 4.2-es androiddal) a laptopomhoz (Windows 8.1) nem ismeri fel! A három usb port közül csak az egyiknél reagál (mármint a számítógép, a tablet veszi a töltést, de végig nem tudja, hogy géphez van csatlakoztatva), de akkor is csak annyit, hogy a Windows nem ismeri fel az usb eszközt. Esetleg drivereket honnan tudok letölteni? A tablethez nem kaptam, eddig korábbi Windowsokkal működött. (7, XP)


2014. jan. 2. 16:06
 1/4 KisCsabesz válasza:

Szia!

Lehet, hogy ez a megoldás:

1. Dugd be a laptopba az USB kábelt, abba, amelyik reagál, de a tabletbe MÉG NE!

2. Jó erősen nyomd a hangerő lefele gombot, tartsd lenyomva

3. Miközben lenyomva tartod a "hang le" gombot, csatlakoztasd hozzá az USB kábel másik végét.


Elvileg így nekiáll azonnal drivereket telepíteni, és innentől jó lesz.


Ha ez után sem menne, akkor csináld ezt:

(Nekem 4.1 van rajta, de azért próbáld meg, hátha nálad is van ilyen beállítás)

Menj be a beállításokba --> tárhely --> pipáld be az "Enable media scanning on SD" és az "Enable media scanning on USB" beállításokat, majd próbáld meg csatlakoztatni a laptophoz újra. Ha egy egyszerű csatlakoztatás után nem megy, próbáld meg megint a hengerő lenyomásos módszerrel.


Sok szerencsét! :)

Remélem tudtam segíteni!

2014. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KisCsabesz válasza:
*a tableten tartsd lenyomva a hangerő le gombot
2014. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit írtál, nekem a driver telepítés akkor sikerült, amikor a tablet ki volt kapcsolva, de most sem működik. A tárhelynél nincsenek olyan menüpontok. Azt sem értem, hogy hogyan lehet az, hogy még az eszközkezelőben sem látszik. Szerintem ráírok a facebook-on a ConCorde-ra...
2014. jan. 3. 13:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár nem sikerült USB segítségével csatlakoztatni a tabletet a géphez, az AirDroid nevű program megoldotta a problémát. És közben a géphez csatlakoztatom a tabletet, hogy ne merüljön egy kicsit se.
2014. jan. 13. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!