Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tv. Távirányító webáruházt...

Tv. Távirányító webáruházt tudtok?

Figyelt kérdés
Legyen kedves valaki belinkeli olyan webáruházt, ahonnan lehet rendelni eredeti vagy utángyártott távirányítót,amit én találtam drága,nincs rá 3800ft-om + szállitási költség.univerzális nem jó, utálom, azt tudok venni az auchanban is.(DIMARSON Tv-hez kéne)

2018. szept. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A google szívesen megmondja.
2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen..
2018. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha annyiért drágállod, akkor teljesen fölösleges keresgélni. Sehol nem fogsz fillérekért kapni.
2018. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig Kínából lehet rendelni 2000-ért olyan taníthatót, ami jól bevált, pedig nekem sem felel meg akármilyen kacat.

Ennek viszont nincs saját adatbázisa egyáltalán, ezért a régi távot legalább annyira össze kell kalapálni, hogy át lehessen másolni a parancsokat:

CHUNGHOP L660

2018. szept. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 nincs meg a régi.
2018. szept. 17. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Itthon is lehet kapni , csak a Tv tipust kell megadni .

Az árkategóriába nemfér bele .

2018. szept. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!