Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » USB-s LED szalag tv háttérvilá...

USB-s LED szalag tv háttérvilágítás nem terheli túl a készüléket?

Figyelt kérdés

Vennék egy ilyen szettet, mert komplett, nem kell vele bíbelődni, egy perc felszerelni. A tévével együtt kapcsol be és ki, s kíméli a szemet, ha nem vaksötétben nézem a műsort.

Más megoldás is szóba jöhet persze, nem csak ez.

Ha mégis e mellett döntök, nem terheli túl a készüléket? S ha az nem is jelez hibát, bírja is, de nem csökken mégis a tv élettartama amiatt, hogy egy világítást is meg kell hajtania?


(Azt olvasom több helyen, hogy a kétoldalas ragasztó nem a legjobb a szalagon, de ez kevésbé izgat.)


2018. szept. 26. 09:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#10


Nincs itt semmi látnivaló. Most látom, hogy te egy ilyen privát troll vagy. Korábban is érkezett tőled három buta üzenet (felesleges kötekedés), amit végül rád hagytam, mert láttam, hogy menthetetlen vagy. Most pedig két üzenetben zargatsz.


______De többet nem fogsz, mert ezúttal letiltottalak._____


Igazi kötekedő troll vagy, ismerem ezt a típust, pszichiátriai kezelésre szorulsz, szerintem.


Nem hiszem el, hogy ilyen szánalmas lehet valaki: normális vitára nem mersz kiállni, csak hajtogatsz valamit, mint egy durcás kisgyerek. De a felnőttek világában nem így működnek a dolgok, kispajtás.


#5 és #8 hozzászólásaim tisztességes szakmai indoklással elláttam.


Te meg csak bután kötekedsz, ennyi vagy. Így nem számít a véleményed. Azt nem mondhatom, hogy egy szakmai vitában alulmaradtál, mert vita nem volt, érveid nincsenek.


Nevetséges viccfigura...

2018. okt. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!