Tv vásárlás, kérdés?

Figyelt kérdés

Ez a két tv közül melyik érné meg jobban, ár-érték arányban?


[link]


[link]



2018. okt. 4. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
ismeretségi körben több philips tévével is baj volt, nem is kicsik (panelcsere aztán hangszoro csere, elb*szott smart rendszer- bár itt legalább ingyen adtak egy shieldet hozzá később) ha az ambilight nélkül tudsz élni szerintem inkább az LG... én már nem biznék meg a philipsbe, több személyes nem tévén keresztül szerzett tapasztalat miatt, pedig nem csinálna szarokat, de sokat forditanak rá, hogy olyan legyen ami tönkremegy a gari után... :) Nem állítom h az LG az szent. de az én személyes tapasztalataimbol kiindulva inkább azt venném. :) vagy ha meglenen a keret a drágábbikra, inkább abbol az árbol nézzél egy nagyobb LG-t. olyan úgysincs h egy tévé túl nagy amig a falon elfér :)
2018. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én viszont a webOS rendszerről hallottam negatívumokat, viszont a Philips sokkal jobb képfrissítési frekvenciája és több funkciója/csatlakozója miatt szerintem jobban megéri!
2018. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 PR87 válasza:
Én személy szerint az LG tévéket jobban szeretem, és az előző hozzászólóval ellentétben én kimondottam megvagyok elégedve a webOS rendszerrel eddig (igaz még csak két hónapja van meg az LG tévém) - én a helyedben megnézném boltban mindkét tévét mielőtt meghoznám a döntést vagy online a vásárlói véleményeket olvasd el mindenképp ha már pontosan tudod, hogy ez a 2 modell közül választanál.
2018. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
LG lett, nagyon szuper!
2018. okt. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!