Philips fw-p 75/34 hifinek csak az egyik oldala szól?

Figyelt kérdés
A hifimnek valamiért csak a jobb oldali kimenete akar szólni, ha felcserélem a jobb és bal oldali hangfalat akkor is csak a jobb oldali kimenetre kötött hangfal szól. Valamennyire zúg és hangot is ad a másik, de lényegesen gyengében. Mivel a kábeleket is kicseréltem és így sem lett jobb elfogytak az ötleteim. Mit kellene még rajta megnéznem?

2018. okt. 6. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom az erősítő felmondta a szolgálatot. Az értékétől függően szerviz, vagy csere.
2018. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem néztem utána pontosan ennek a típusnak, de nekem is Philips mini hifim van, és én olyan érdekességet tapasztaltam, hogy ha kikapcsolom (általában véletlenül) a surround gombot, akkor az egyik oldali hangszóró elhallgat.

Nem lehet, hogy csak erről van szó?

Ha nem, és a kábelek is újak, akkor talán a becsatlakozásnál lehet a hiba. Biztosan jól van bekötve?

2018. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!