Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kössem be a mélyládám?

Hogyan kössem be a mélyládám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet úgy kezdődött, hogy találtam a garázsban, egy 250 wattos mélyládát, amit még annó testvérem használt.

Szeretném üzembe helyezni, csak nem vagyok tisztában vele, hogy milyen erősítő kell hozzá, milyen teljesítményű hangszórók etc.

Esetleg ha valaki benne van a témában és szívesen segítene nekem, azzal felvenném a kapcsolatot :)

Előre is nagyon szépen köszönöm



2018. nov. 2. 18:51
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:

Na most több kérdés is felmerül, kocsiba vagy szobába szeretnéd használni? Van e bármi másod vagy csak egy láda egy darab hangszóróval? Ennek a hangszórónak mi a típusa ha van , de legalább annyi infó kellene hogy hány Ohm-os?

Ez egy aktív láda? Mert akkor nem kell külön erősítő :)

Ha ez egy passzív láda és kocsiba szeretnéd akkor szeretnél e mást is rákötni az erősítőre mert akkor pl nem egy monoblokkot fogunk ajánlani stb ;)

2018. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Privát üzenet formájában válaszoltam :)

Előre is köszönöm a segítséged!

2018. nov. 3. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!