Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az az E-book típus,...

Burmin17 kérdése:

Melyik az az E-book típus, amelyik rendelkezik háttérvilágítás funkcióval, wi-fit támogat, és támogatja az Epub formátumot?

Figyelt kérdés
Nézegettem már őket,de amiben minden megvan 35-40.000.Ötletek?Ja,és magyar nyelvű.

2018. nov. 6. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a "magyar nyelvű" kritériumod üti ki az egészet, abszolút nem értem elvből minek. Rendben, natív nyelv, de egy egyszerű masina menürendszerét tudjunk már elnavigálni akár kínai betűkkel is.
2018. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a bunkóságra kérdeztem rá,kedves válaszoló,nem ez a témakör van most terítéken.Ezzel máshová menj légyszives!Köszönöm!
2018. nov. 7. 05:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi kivetni való van az első válaszomban?
2018. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!