Milyen házimozi rendszert érdemes venni?

Figyelt kérdés
5.1 rendszert szeretnék filmezéshez zene hallgatáshoz de sajnos elég nehéz hiszen bőséges a választék! Árban maximum 150ezer ft lenne a plafon.Ami nagyon tetszett a Sony BDV-E6100 csak tartottam mindig az ilyen rendszerektől amik így kaphatóak..nem e lenne jobb inkább kulon erősítő..hangfalak stb..Örülnék pár tanácsnak,tapasztalatnak ! Köszönöm előre is!

2018. nov. 14. 23:18
 1/6 repulo ***** válasza:

Ez leginkább igény függő és akkor ott vannak még a mocskos anyagiak.

Nekem is volt 5.1 avr-em, hamar túladtam rajta, mert tré hangja volt és a hangfalakat sem tudtam rendesen elhelyezni.

Az ilyen egybe cuccoknál számíthatsz arra, ha meghal a lejátszó-erősítő, kuka az egész cucc mert igen furcsa impedanciájú hangfalakat adnak hozzá.

Az 1000 watt csak parasztvakítás, meg szükség sincs rá.

Szóval inkább komponens cuccot néznék a helyedben, mert az fejleszthető az igényeid és anyagi lehetőségeid szerint.

2018. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 150 igen szegényes keret, ennyiért én vennék egy Logitech Z906-ot és hozzá egy médialejátszót, amin van optikai hang, mondjuk Dune HD-t vagy Asus oPlay.
2018. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keress tovább, amit néztél, nagyon szuper az a Sony! Kb. majdnem mindent tud, és 1000 wattnál többet mégis hol tudnál kihasználni?!
2018. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Az a rendszer csak szép és sok szolgáltatása van, azért kerül annyiba, nem azért, mert szép a hangja. Mekkora a szoba, amit szeretnél hangosítani?
2018. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a sony barmennyit meger. Elvileg perpetum mobile nem letezik ez a cucc meg 1000watt ugy hogy csak 95w kell neki.


Igazi energiatizszerezo .



Kulonben meg azert ennyi mert ennyit er. Egy otthoni erosito hangfal paros 150bol. Ritkan jon ki, bar hasznaltan ko lehet fogni jot.

2018. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Használtan jót venni szakértelmet igényel, de nekem is csak a két front volt 150 használtan.
2018. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!