Rách Béla kérdése:

Alaplap hiba vagy táp?

Figyelt kérdés
Egyszerűen volt egy pukkanás és leállt a gép. Csak a ram , proci és táp van összerakva most és nem indul. Ram nelkül is probaltam indítani, úgy sem indul. A tápom egy chieftec 600w os, probaltam alaplap nelkul inditani. Összekötöttem zöld és fekete kábelt, de olyan mintha csak a ventillátor forogna, de nem adna áramot(nem emlekszem hogy ilyen halk lett vona eddig). Kipróbáltam másik táppal és így sem indult szóval gyanus hogy alaplap lett zárlatos. Az alaplapon nem kene vilagítania a power lednek, attol függetlenül hogy zárlatos? Egyéb ötletek? Köszönöm.

2018. nov. 17. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Például vannak az alaplapon DC-konverterek, multiméterrel leköveted, tönkrement alkatrészeket kicseréled.
2018. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tönkre ment sajnos a multimeterem egy honapja és nem vettem még újat. Szinte biztos hogy alaplap hiba. Szerinted?
2018. nov. 17. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha másik, jónak tartott tápegységgel sem működik, akkor nem sok lehetőség van. Noha a saját helyemben én azt is mérném, a biztonság kedvéért.
2018. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!