Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung 40 colos UHD tv-nek...

Samsung 40 colos UHD tv-nek mi az ideális kép beállitása? UE40JU6000. kinek milyen beálllitás vált be.

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 19:03
 1/8 repulo ***** válasza:
Az, amelyik a Te igényeidnek, szemednek legjobban megfelel.
2018. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kimondottam a fényerő-kontraszt és társaira gondolok,hanem pl. dinamikus kontraszt,ilyen olyan zajcsökkentők,stb. szoval extra funkciók amiket a tv nyujt a szin,élesség,fényerőn kivül
2018. nov. 28. 19:14
 3/8 repulo ***** válasza:

Ezekre kimondottan érvényes amit írtam. Pl. mozgás javításnál lehet hogy folyamatosabb lesz a mozgás, de elmosódottabb. A dinamikus kontraszt van akinek bejön hogy nem süti ki a szemét a kép, van akit idegesít a lassú reakciója.

Próbálkozz, oszt előbb utóbb jó lesz.

Ez kb. olyan kérdés, hogy rossz a szemem, ki milyen szemüveget javasol. :-)

2018. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
esetleg leiro,hogy melyik funkciora mit reagál a tv? dinamikus kontraszt,gamma,dig.tiszta megjelenités ,stb
2018. nov. 28. 19:44
 5/8 repulo ***** válasza:
Nem tudom a samun hogy van, de a sony kiírja, hogy melyik funkció mit csinál, meg látszik is közben a képen, hogy változik-e valami, jobb lett-e vagy rosszabb.
2018. nov. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ezis olyan :-)
2018. nov. 28. 19:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy mindenki a saját ízléséhez is konfigurálhatja a TV-t, aminek lehet ocsmány végeredménye, de neki az tetszhet.

Másik lehetőség, hogy a természetességre akar törekedni valaki / én / és sokan mások.

Tapasztalom, hogy sokan nem tudnak jól beállítani egy TV, alapfogalmakkal nincsenek tisztában.

Szerintem egyébként minden felesleges, művi, illetve módosító opciót tiltani kell.

2018. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
olvasom a neten a LCD tv re vonatkozó beállitásokat. szinte minden javitó opciót ki kell kapcsolni. Kérdést azért tettem fel,hogy ki milyen beállitást talált ami jó
2018. nov. 28. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!