Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik lenne jobb választás?...

Melyik lenne jobb választás? Egy MacBook Pro, vagy valamelyik Lenovo Yoga?

Figyelt kérdés

Grafikus melóhoz kellene. Tapasztalatokat, véleményeket szeretnék kerni azoktól, akik ismerik (tehát huzamos ideig használták) ezeket a készülékeket. Más alternatívát/ajánlást is szívesen veszek. A lényeg, hogy legyen erős, és megbízható hosszútávon, és gördülékenyen fusson rajta egyszerre 3 Adobe + böngészőoldalak.


A segítőkész válaszolóknak előre is köszi!



2018. dec. 1. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ellátogatsz a prohardver milyen notebookot vegyek topicba, kitöltöd a kérdéssort és ajánlanak valamit. Inkább, mint hogy egy gy-s emberkére hallgass.
2018. dec. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mire van pénzed? Az is lényeg.
2018. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, megnézem, eddig nem ismertem ezt a fórumot.

#2 Olyat nem írok a kérdésbe, amire nincs pénzem. :D

2018. dec. 1. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Adobe mindig a Macre optimalizál a legjobban. Elég sokszor tapasztaltam. Szóval szerintem Macbook.
2018. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeket bármelyik laptop tudja.
2018. dec. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!