Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Pro vagy MacBook Air?...

MacBook Pro vagy MacBook Air? Hasznalt vs. Uj

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy Macbookot, maximum 280 ezret tudok raszanni. Ketto között vacillálok.

2012-es MacBook Pro, hasznalt vagy egy vadiuj MacBook Air.

Mi a különbség a ketto között? Azonkívül hogy mas a processzor.

Leginkabb játékra, azon belül is Simsre, illetve Sony Vegasra es internetezésre szeretnem használni.

A Pro mellett szól, hogy van benne CD olvasó, es a Simset ra tudnam tenni, az Airnel nem tudom hogy oldanam ezt meg.

Melyiket ajanlanatok? Nagyon nem értek hozza, es kene a segítség.


(Ja es igen mindenképp Applet szeretnek, szoval negatív kommenteket nem kerek)



2016. aug. 22. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Leginkább játékra"

"macbook"


Hahahahaha, rég nevettem ilyen jót

2016. aug. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Játékra mac, pláne macbook air - hát hová jutottunk kérem.

Egyiket se vedd, ha vegast nem évente egyszer használsz akkor a 4 éves hardver pont olyan alkalmatlan mint ami egy fiatal air ben van(habár a fiatal air is régi lehet abból kiindulva, hogy a mac pro t is ugyanazzal a hardverrel adják már 3(?) éve - de ennek most nem néztem utána, javítsatok ki nyugodtan ha tévednék). Ha mindenképp almás gépet szeretnél _bármire_ a böngészésen túl akkor az egyetlen alternatíva ha hozzácsapsz még 120-140k körül, és megveszed a legolcsóbb fiatal macbook ot(de hangsúlyozom, ha nem hobbi bohóckodásra használod a vegas t akkor ne csak a macbookot, de általánosságban a laptopokat is felejtsd el, nem erre készültek, nem is alkalmasak rá, csak arra jók hogy lehessen hipsterkedni velük a kávézóban arra a fél órára amíg az aksit le nem szívja a 100% on pörgetett proci).

2016. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Játékra nem igazán való Mac.

Sony Vegas nincs osx-re, így windows kéne futtatnod.

Sims elfutna a legfrissebb Air-en is. Plusz mivel gondolom Win-es telepítő van a Sims-hez, így mindenképp meg kéne venned Mac-re, azt meg úgyis csak pl. Steam-en vennéd meg, szóval teljesen felesleges az optikai meghajtó (CD olvasó).

2016. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Játék alatt Simsre gondoltam csak :)

Egyébként azt meglehet oldani hogy online letölteni a Simset, ha mar egyszer megvan CD-n? (Csak ugye nem lehet betenni)

Amugy mar en is rájöttem hogy Sony nincs macre, de ott az iMovie ami hasonló :)

2016. aug. 22. 10:40
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Az iMovie 15 dollár egy olyan platformon ahol az emberek hajlamosak felárat fizetni mertcsak alapon, a vegas meg 600 - kb annyira hasonlók mint a szakadt lada meg 20 milliós audi. Négy kerék, kormány, meg autó mindkettő. :D


Originen nézz utána, lehet, hogy le tudod tölteni osx re is - steamen ahogy néztem csak wint írnak támogatott oprendszerként(már a sims3 nál, a 4 már csak originre jött), nem találtam egyértelmű infót erről. Nem az a gond, hogy nem tudod beletenni a lemezt, a windowsos fájlokkal semmit nem tudna kezdeni az osx, hanem hogy kulcsot nem biztos, hogy elfogadja.

2016. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy újra meg kéne venned a Sims-et.

Steam-en és sem találtam hirtelen, de ott az Origin.

Link: [link]


Vegas alternatívának pedig ott a Final Cut Pro X. iMovie se rossz, de nem egy kategória.

Viszont, ha újonnan veszed, akkor az iMovie-t ingyen megkapod örökre, az Apple ID-hoz kapcsolva.

(Persze Final Cut Pro X is beszerezhető ingyen...)

2016. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!