Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ti, a lentiek közül melyik...

Ti, a lentiek közül melyik TV-t vásárolnátok meg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezek közül a TV-k közül nem tudom melyik lenne a legjobban választás (Euronics):


- SONY KD-65XF7096BAEP 4K UHD Smart LED


- LG 60UK6200PLA Ultra HD Smart LED


- Sony KD55XF8096BAEP 4K Ultra HD Smart LED Tv



A szakmailag megalapozott véleményeket előre is köszönöm !



#Sony #lg HD
2018. dec. 2. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiket se venném meg
2018. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. dec. 2. 21:57
 3/4 repulo ***** válasza:

Én a 8096-os Sony-t, mert Triluminos kijelzője van(valamivel jobb a fekete visszaadása, ezért is drágább), Androiddal nincs különösebb bajom, meg tv-ben Sony párti vagyok, nekem eddig beváltak.

Na, majd jönnek mindjárt az LG pártiak, aztán jól legorombítanak.

2018. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Fene tudja, azonos méret+tudás esetén a Sony izmosabb árcetlit szokott kapni. Például itt is, az első Sony jó 20%-kal drágább az LG-nél.

A rajta futó WebOS viszonylag jó funkciói miatt én megmaradnék az LG-nél. De lehet, hogy elfogult vagyok, mert most is LG van és remekül bevált.

2018. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!