Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok nagy teljesítmény...

Hogyan tudok nagy teljesítményű erősítőt építeni?

Figyelt kérdés

Két hangszóró van a birtokomban (ami tulajdonképpen 3) egy [link]

és 2 darab

[link]


ezeket kaptam és most láttam elérkezettnek az időt hogy építsek egy erősítőt hozzájuk. Kisebb elektronikai projektjeim már voltak tehát tisztában vagyok vele hogy ez nem egyszerű. A neten sokat keresgéltem magyarul és angolul leírásokat, "tervrajzokat",sematikus ábrákat viszont azok általában nem voltak teljesek mindig kimaradt valami olyan adat amit nem tudtam meghatározni. Szeretném megkérni azokat hogy akik tudják hogyan kell csinálni írják le vagy valami útmutatást adjanak vagy csak egy pár linket. Tudom hogy egyszerűbb lenne venni de szeretem a kihívásokat és megakarom ismerni mi hogy működik. Amit még szeretnék hogy lehessen állítani hangerő;mély,közép, magas hangereje;bass boost; mély amplitudója és hogy a mély rms teljesítményét meglehessen emelni 600 wattra. A transzformátort is én szeretném csinálni (ilyet már korábban csináltam) úgyhogy az egyenárammá alakítást is tartalmaznia kellene a leírásoknak.


Előre is köszönöm annak aki végig olvasta.



2018. dec. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hobbielektronika fórumot látogasd meg.
2018. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elektro levelezési listát látogasd meg, ott is sokat tudnak segíteni.

Google-be:

elektro levelezési lista

1. találat lesz.

2018. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2x50 plusz 1x 150w sub elég ide bőséggel amúgy messze áll a nagy teljesítménytől minden tekintetben. Vigyázni kell a marketing adatokkal nagyon. [link] Ilyesmi sem rossz ám !
2018. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a 15 wattos erősítőt kinek linkelted be?
2018. dec. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=edtUy3_RGCQ akadnak ezekből jobbak is, utána kell nézni.
2018. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!