PS4 használt vagy új?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy játékkonzolt és nem tudom hogy egy új vagy egy már kinézett ps4-et vegyek-e.

Egy 500gb ps4 100.000ft és használtan 1hónap garanciával konzolboltból 65.000ért megtudnám venni.


Szóval segítsetek hogy könnyebb legyen dönteni.

Melyik lenne a jobb döntés?


Vagy hagyjam a francba és vegyek egy ps3-at.?



Előre is köszönöm.



2018. dec. 6. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha garancias es boltból veszed adnak hozza blokkot akkor nem nagyon tudsz melle nyúlni

Egyébként van egy kiskapu ha megis tönkre menne mivel magyar országon 2ev szavatosságot kell vállalni az eladónak bármilyen elektronikai termékre.

Ugyhogy szerintem egy használt jo állapotuval sem tudsz melle nyúlni

2018. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

SZERINTEM!!!


Most nem érdemes 4-et venni, mert pár hónap és jön az 5!


DE! Ha olcsón kifogsz egy 3-t, arra baromi sok, jó, minőségi game van, viszonylag olcsóért.

2018. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"mert pár hónap és jön az 5!"


Vagy nem.

2018. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor jobban járok ha nem költök ennyit egy PS4-re mert 1-2éven belül jön az új. És akkor a ps4 ára lefog csökkeni.


Inkább vegyek ps3-at játékokkal?

2018. dec. 6. 15:49
 5/6 repulo ***** válasza:

A PS4már most 20%-kal olcsóbb, mint amikor megjelent. Ha beleszámítjuk az inflációt is akkor több mint 30-cal.

Ha megjelenik az 5, biztos lejjebb megy a 4 ára,de nem sokkal, viszont új játék akkortól nemigen lesz hozzá.

2018. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

PS3 már szinte kihalt.

ps4 500gb slim új 68000ft az alzánál. Használtan drágábban veszed máshol pl a konzolvilágnál.

Én fortnite bundlet vettem 71000ft volt adtak mellé egy spiderman játékot is.


Már 2017ban is a ps5 várták, emiatt ne várj feleslegesen.

2018. dec. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!