Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan hangfal, ami...

Létezik olyan hangfal, ami viszonylag olcsó, és optikai kábel kell bele?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 21:53
 1/6 repulo ***** válasza:
100%
Mennyi az a viszonylag olcsó? Tv-hez kell?
2018. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 repulo ***** válasza:

[link]

[link]

Itt egy kicsit dizájnosabb darab.

[link]

2018. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet túl sokat kérek, nem nagyon vagyok otthon az ilyen dolgokban. Ezért a néhány hangszóróért is rettentő hálás vagyok, de 10.000 körülre gondoltam. Még egyszer szeretném kiemelni, hogy egyáltalán nem tudom az ilyesmiknek az árát.

Ha nem találok olcsóbbat ezeknél, akkor valószínűleg elgondolkodok az egyiken.

2018. dec. 12. 23:53
 4/6 repulo ***** válasza:
56%

Harminc alatt hangfalat nem nagyon találsz. 20 körül már vannak soundbarok, viszont annyiért semmivel sem jobb a hangjuk a tv-nél.

Tegnap volt itt az ember az akciós sounbarral, de nem tudta a tv-re kötni csak RCA bemenete volt a cuccosnak, arról már nem is beszélve, hogy 6, azaz hat watt volt a teljesítménye. Gondolom 2 sokol hangszóró.

2018. dec. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Ennyiért nem kapsz olyat, ami optikás.
2018. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért nem kapsz olyat, ami hangfalnak nevezhető.
2018. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!