"Kiégtem" a játszásból?

Figyelt kérdés

Mindig is PC párti voltam, tavaly vettem egy új gépet , amit eladtam 1 hete, mivel nem használtam ki, youtubeoztam vagy olyan játékokkal játszottam amikhez elég egy 5-6 éves gép is, ami nem kerül 250 ezerbe. Vettem egy PS4et, egy hete, azóta 2-3 órát használtam összesen (GTA 5 re) , lett volna időm használni, de valamiért mégse vonzott , nézegettem játékokat, és egyikre se mondom azt, hogy oké, ezt megveszem és játszok vele, őszintén sajnálom rá a pénzt, megveszem, aztán 1 óra múlva kikapcsolom az egészet.

Azon tűnődöm, hogy vajon kiégtem volna ebből? 23 éves vagyok, nagyon sok időt töltöttem a PC előtt, mindig is PC vel játszottam, kiskorom óta. Mindig is az volt a szimpatikusabb számomra mint a konzol . Viszont ahogy írtam, PC-n is csak régebbi játékkal játszottam (LoL, WoW(privát szerverek, régebbi kiegészítők), ezek pedig nem igényeltek olyan gépet amilyen nekem volt.

Mit gondoltok erről? Volt valaki hasonló helyzetben? : D



2018. dec. 15. 19:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy ugye PSplusz kell az online játékokhoz, így belegondolva nem szívesen adom ki a pénzt rá, mert félek , hogy ki se használnám.
2018. dec. 15. 19:31
 2/11 anonim ***** válasza:
ez komoly probléma??? változik az ember, ennyi
2018. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem komoly, csak megkérdeztem. :D
2018. dec. 15. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Azóta a konzol emlékbe van csak meg (én konzolos voltam).
2018. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem, felesleges volt megvennem, így gondolkodom, hogy eladom inkább, hiszen kedvem sincs leülni elé, így nem "buknek" rajta semmit.
2018. dec. 15. 20:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak az mmo játékokhoz szoktál hozzá ahol sok ember van?

én például a gta4-et mikor elindítottam oylan üresnek éreztem hogy csak npc karakterek vannak.

2018. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pontosan így vagyok. Ahogy idősebb leszek, egyre kevesebbet akarok játszani, és egyre bugyutább jákokkal játszok.

Most vagyok 25, és már szinte semmit sem játszok. Ennek az egyik oka, hogy meg van az életemben a stressz, és ezért nem unatkozok, míg a játékokat eddig azért használtam hogy felpörgessenek.

2018. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dettó en is igy vagyok vele
2018. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
6; Valószínűleg de, sosem szerettem a single player játékokat, mindig online toltam, így gondolom ez is közrejátszik. Viszont a multikra nagyon ráálltam, és alig vártam, hogy leüljek elé, ez a PS nél nincs meg, de jobb is, mert tudok foglalkozni magammal, és szerintem ez a normális :D
2018. dec. 16. 11:33
 10/11 anonim ***** válasza:

baromi fiatal vagy még. ha most nincs kedved, ne játssz


ps-n meg nézd meg az exkluzívokat, a gta 5 nem egy nagy szám, eredetileg ps3ra írták és már 5 éves

2018. dec. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!