Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kiégtem, mit lehet ez ellen...

Kiégtem, mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Ide se tudok már nagyon mit írni.


Sose voltak barátaim, nem tapasztaltam meg milyen egy szerető családba felnőni, semmi boldogság nem jutott nekem, nem találom a helyemet ebben a világban.

Próbálok pozitív maradni de nehéz.

Se erőm se életkedvem nincs azon, hogy változtassak.

Minek? Már annyi mindent megtettem, hogy jobb legyen de cssk rosszabb lett.

Nem tudok mit tenni.


2018. nov. 16. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudsz ide mit ìrni, akkor nem is kell...


Ha annyi mindent megtettél, csak rosszabb lett, akkor nem kell csinàlnod semmit, aztán jobb lesz. :)

2018. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Válaszként csak közhelyet tudnék durrogtatni, az meg felesleges, de én kívánom neked, hogy maradj pozitív és sikerüljenek a dolgaid :D
2018. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Se erőm se életkedvem nincs azon, hogy változtassak."

pedig ez az alapja az egésznek, merni kell új dologba belekezdeni, új dolgot tanulni, kipróbálni, mert így csak az "állóvízben" maradsz.

2018. nov. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, irj egy privit, majd en megprobälok neked segiteni,esetleg lelket önteni beled es tanäcsot adni a toväbbi kitartäshoz :) ♥

Szep napot neked!

2018. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!