Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Alcor myth led ebook olvasóm...

Alcor myth led ebook olvasóm teljesen lefagyott. Hogyan lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés
Egyik gombra se reagál.Sőt a töltőre sem,és ha felcsatlakoztatom a sz.gépre,akkor az sem érzékeli.Már az összes gombját nyomtam hosszan.A töltöttsége kb. a felénél van,de hamar le fog merülni,mert éppen ki volt világítva amikor lefagyott.Ha teljesen lemerül,akkor töltés után vajon fog működni?

2018. dec. 27. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek az alcor e-book-ok ilyenek.


Nekem még egy régebbi típus (alcor saga) volt. De az is folyton lefagyott. Kétszer cserélték garanciálisan, de utána is lefagyott.


Olcsó húsnak híg a leve...

2018. dec. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én kb. 2 éve vettem,tehát a garanciát elfelejthetem.Régen pdf formátumot töltöttem rá,de volt egy könyv ami mindig lefagyott,de csak pár percig.Azóta mobi-t teszek rá,és azóta nem volt vele gond.Az akksija is nagyon sokáig bírja,de azért azt hozzáteszem,hogy nagyon ritkán használom,mert inkább a telón szoktam olvasni.Múlt éjjel,meg ma délelőtt még semmi baja nem volt.Most türelmesen várom,hogy lemerüljön.
2018. dec. 27. 14:49
 3/7 anonim válasza:

Nekem is ilyenem van, és nyomtam rajta egy Resetet és tökéletesen működik.

Próbáld meg valami rotringheggyel megbökni 😊

2019. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyomkodtam én rajta mindent,de nem használt.Próbáltam a töltőt is de nem érzékelte,aztán több mint egy hét múlva újra próbálkoztam a töltővel,de akkor sem reagált.Gondoltam megpróbálom erősebben beledugni,hátha.A töltő dugóját ami az olvasóba megy egy kicsit oldalra mozdítottam és akkor csoda történt és újra beindult az olvasó.Azóta semmi baja. Persze nagyon örülök neki.
2019. jan. 14. 15:44
 5/7 anonim válasza:

Hugom gepevel moat pont ugyan ez a hiba allt elo.

Benyomtuk a reset gombot (ilyenkor a gep kikapcsolt allapotba kerult szerintem, mert nekunk sem reagalt addig semmit, pont ahogy az e-ink kijelzo sem tud kikapcsolni, csak az utolso kepet mutatja tovabb) azutan pedig, amikor benyomva tartottam a bekapcsolo gombot (ahogy be kell a gepet kapcsolni) es a kep befrissult, es bekapcsolt az olvaso a menube

Ha megnyomod a reset gombot attol nem fogja a The End kepet betolteni.

2019. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez a töltőmegmozgatás működik!!! Pedig már teljesen lemondtam az e-bookomról (nekem sem reagált a reset hosszan nyomására sem), mikor ezt olvastam. Kipróbáltam, és valóban működött! Annyira megörültem, hogy csak azért felregisztráltam a Gyakori kérdésekre, hogy ha más is idetévedne a problémával, feltétlenül próbálja ki ezt! Nagyon köszönöm a tippet :)
2021. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A resetnél arra utaltak korábban, hogy az ebook valamelyik oldalán vannak kis lyukak, pár miliméteresek, ami mellé oda van írva, hogy "reset" (nekem ugyanott van, ahol a töltő és a bekapcs-kikapcs gomb, de nem tudom, mi a helyzet a többi készüléknél). Abba a lyukba kell belenyúlni valami vékonnyal (vannak erre gyári kis peckek, de szerintem rotringgal vagy fokpiszkálóval is működhet). Nekem ez mindig segített, ha lefagyott az ebookom, és semelyik ombra nem válaszolt
2021. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!